Wykaz sportowych transmisji na żywo w TV!

08:00
SNOOKER:
Turniej World Open w Yushanie
 7. dzień
EUROSPORT 1
08:00
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE:
Mistrzostwa Świata Endurance w Suzuce 
EUROSPORT 2
09:20
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP3
 2. wyścig w Hockenheim
POLSAT SPORT NEWS
10:00
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE:
Mistrzostwa Świata Endurance w Suzuce 
EUROSPORT 2
10:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 1. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
10:25
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP2 
2. wyścig w Hockenheim
POLSAT SPORT NEWS
11:15
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 2. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
11:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup
Wyścig w Hockenheim
EUROSPORT 1
12:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
1. Mecz finałowy baraży 1. ligi
POLSAT SPORT
12:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Finlandii
 24. odcinek specjalny: Oitilla (power stage)
POLSAT SPORT NEWS
12:15
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Blancpain Endurance Series
Wyścig w Spa
EUROSPORT 1
13:00
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Lommel 
EUROSPORT 2
13:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
2. Mecz finałowy baraży 1. ligi
POLSAT SPORT
13:30
SNOOKER:
Turniej World Open w Yushanie
 7. dzień
EUROSPORT 1
13:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 Mecz o 3. miejsce mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
13:45
FORMUŁA 1:
Grand Prix Niemiec 
ELEVEN SPORTS
14:00
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Lommel 
EUROSPORT 2
14:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
POLSAT SPORT
14:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Plaża Open w Białymstoku
 Mecz o 3. miejsce mężczyzn
TVP SPORT
14:50
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 Mecz finałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Blancpain Endurance Series
Wyścig w Spa
EUROSPORT 2
15:15
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
Mecz pokazowy gwiazd
POLSAT SPORT
15:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Plaża Open w Białymstoku
 Mecz finałowy kobiet
TVP SPORT
16:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
Mecz finałowy mężczyzn
POLSAT SPORT
16:30
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
Unia Tarnów – Get Well Toruń
nSPORT+
16:35
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Plaża Open w Białymstoku
 Mecz finałowy mężczyzn
TVP SPORT
16:45
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Lommel 
EUROSPORT 2
18:00
KOLARSTWO:
Ride London – Surrey Classic 
EUROSPORT 2
18:45
PIŁKA NOŻNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy do lat 19
Mecz finałowy
EUROSPORT 1
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Montrealu
 Mecz finałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:05
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
FOGO Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
nSPORT+
19:25
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
20:00
GOLF:
US PGA Championship 2016
 Finał
CANAL+SPORT 2
21:30
Magazyn PGE Ekstraligi magazyn żużlowy nSPORT+
22:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Toronto
 Mecz finałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
22:30
GOLF:
US PGA Championship 2016
 Finał
CANAL+SPORT 2

[end_tabset]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]

Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany w ramówce. Wydarzenia sportowe podawane są, dla Państwa wygody, często z dużym wyprzedzeniem czasowym.
Wykaz transmisji jest na bieżąco aktualizowany.

[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]