Wykaz sportowych transmisji na żywo w TV!

08:00
SNOOKER:
Turniej World Open w Yushanie
 6. dzień
EUROSPORT 1
08:00
ŻEGLARSTWO:
Energa Sopot Match Race 
TVP SPORT
09:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 1. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
09:40
ŻEGLARSTWO:
Energa Sopot Match Race 
TVP SPORT
10:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 2. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
FORMUŁA 1:
Grand Prix Niemiec 
3. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS
12:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
Mecz o 3. miejsce kobiet
POLSAT SPORT
12:00
ŻEGLARSTWO:
Energa Sopot Match Race 
TVP SPORT
13:00
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
Mecz finałowy kobiet
POLSAT SPORT
13:30
SNOOKER:
Turniej World Open w Yushanie
 6. dzień
EUROSPORT 2
14:00
FORMUŁA 1:
Grand Prix Niemiec 
Sesja kwalifikacyjna
ELEVEN SPORTS
14:15
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 Mecz o 3. miejsce kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
14:30
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
1. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT
15:30
KOLARSTWO:
Wyścig Clasica San Sebastian 
EUROSPORT 1
15:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Klagenfurcie
 Mecz finałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
15:40
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP2 
1. wyścig w Hockenheim
POLSAT SPORT NEWS
15:45
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Mistrzostwa Polski w Gdyni 
2. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT
16:10
ŻEGLARSTWO:
Energa Sopot Match Race 
TVP SPORT
16:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Blancpain Endurance Series
Wyścig w Spa
EUROSPORT 2
17:20
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP3
 1. wyścig w Hockenheim
POLSAT SPORT NEWS
17:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Blancpain Endurance Series
Wyścig w Spa
EUROSPORT 1
18:00
KOLARSTWO:
Ride London – Surrey Classic
Wyścig kobiet
EUROSPORT 2
19:00
BOKS:
Gala w Leeds
Josh Warrington – Patrick Hyland
Tyrone Nurse – Tommy Coyle
POLSAT SPORT
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Montrealu
 Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:25
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
19:30
ŻUŻEL:
Drużynowy Puchar Świata turniej finałowy w Manchesterze
CANAL+
20:00
GOLF:
US PGA Championship 2016
 3. runda
CANAL+SPORT 2
20:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Letnie Grand Prix w Hinterzarten 
EUROSPORT 1
21:00
SPORTY WALKI:
Superkombat World Grand Prix Series 
EUROSPORT 2
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Toronto
 1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
22:30
GOLF:
US PGA Championship 2016
 3. runda
CANAL+SPORT 2
23:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Toronto
 2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
00:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Montrealu
 Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
03:00
BOKS:
Gala w Indio
Antonio Orozco – Abner Lopez
Joseph Diaz – Victor Proa
POLSAT SPORT
04:00
SPORTY WALKI:
UFC 201: Lawler vs. Woodley 
EXTREME
04:15
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE:
Mistrzostwa Świata Endurance w Suzuce 
EUROSPORT 2

[end_tabset]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]

Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany w ramówce. Wydarzenia sportowe podawane są, dla Państwa wygody, często z dużym wyprzedzeniem czasowym.
Wykaz transmisji jest na bieżąco aktualizowany.

[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]