FIFA 21 to bez wątpienia najpopularniejsze gra wideo będąca symulatorem piłki nożnej. W produkcji EA Sports nie brakuje mniejszych lub większych błędów, które wyłapują gracze z całego świata i publikują czy to filmiki wideo, czy też zdjęcie przedstawiające niechlubne „glitche”.

Gra FIFA 21 miała premierę w październiku zeszłego roku. Od tego czasu wypuszczono liczne aktualizacje, które miały na celu naprawić stabilność rozgrywki jak i również usunąć błędy. Okazuje się, że jednak przy tak ogromnej produkcji trudno, żeby wszystko było dopracowane.

Warto sprawdzić: Włoskie media są tego pewne! Arkadiusz Milik trafi do piłkarskiego GIGANTA

Na Twitterze we wtorek pojawił się screen z gry, którego autorem jest użytkownik wspomnianej platformy o nazwie „Danny Ward”. Opublikował on zrzut ekranu przedstawiający policjanta bez koszulki. W internecie szybko pojawiły się nawiązania do striptizerów, a mówimy tu przecież o grze, w którą grają dzieci. Taki błąd na pewno nie jest dobrą reklamą dla FIFY 21.

Okazało się, że ten użytkownik Twittera nie jest jedynym graczem, który napotkał taki błąd. Na redditcie również zaczęły krążyć podobne zdjęcie. Przypominamy, że kategoria wiekowa gry FIFA 21 to PEGI 3.

Kolejny KURIOZALNY błąd w grze FIFA 21! Na stadionach dzieją się KOMICZNE rzeczy

fot. reddit/drinkinitmaaaaaaan