Ostatnie miesiące nie są najlepsze dla Arkadiusza Milika. Polak za sprawą konfliktu z prezydentem Napoli nie gra w klubie. Napastnik nie został zgłoszony do żadnych rozgrywek, a jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje jeszcze przez pół roku. Dużo w ostatnim czasie mówiło się o jego przenosinach do Atletico Madryt, te jednak nie dojdą do skutku, ze względu na zbyt wygórowaną cenę – zdaniem Hiszpanów.

W mediach ciągle przewijają się wiadomości odnośnie tego, gdzie ostatecznie miałby trafić Milik. Włoska prasa rzuca jednak nowe światło na przyszłość Polaka. 26-latek ma przenieść się do klubu, z którym łączony był już latem ubiegłego roku.

Warto przeczytaj również: Sergio Ramos BLISKI ODEJŚCIA z Realu Madryt! Szokujące słowa Zinedine Zidane

Juventus poszukuje piłkarza, który w zespole miałby pełnić rolę Moraty i właśnie takim typem piłkarza ma być Arkadiusz Milik. Włoski „Tuttosport” twierdzi, że z dnia na dzień kwestia przenosin polskiego snajpera do Turynu jest coraz bardziej realna.

Według wspomnianej gazety „Stara Dama” bardzo chce sprowadzić 26-latka, z kolei dla Napoli zimowe okno transferowe jest jedyną okazją do tego, żeby klub mógł zarobić jeszcze cokolwiek na swoim graczu. Milik w czerwcu 2021 roku będzie już wolnym zawodnikiem i nowy pracodawca będzie mógł podpisać z nim umowę, nie ponosząc przy tym kosztów transferowych.

fot. shutterstock.com/Anton_Ivanov