Wrz 21


17:30
Polska: Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
EUROSPORT 2
20:00
Ekstraklasa po godzinach 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:10
Hiszpania: Primera Division:
UD Levante – Villarreal CF
ELEVEN
20:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
Arminia Bielefeld – VfL Bochum
ELEVEN SPORTS
20:30
Magazyn Nice 1. ligi 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
20:55
Anglia: Barclays Premiership:
Manchester City FC – Everton FC
CANAL+SPORT 2
22:10
Hiszpania: Primera Division:
Malaga CF – SD Eibar
ELEVEN
22:30
Gol 
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS


17:55
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
FK Astana – Celtic FC
nSPORT+
20:30
Polska: I.liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
POLSAT SPORT
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
Sevilla FC – Istanbul Basaksehir FK
CANAL+SPORT
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
OGC Nice – SSC Napoli
CANAL+
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
NK Maribor – Hapoel Beer Szewa
nSPORT+
22:45
Liga Mistrzów:
Skróty spotkań
CANAL+


20:30
Polska: I.liga:
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
POLSAT SPORT
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
Liverpool FC – TSG 1899 Hoffenheim
CANAL+
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
CSKA Moskwa – BSC Young Boys
nSPORT+
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
 Mecz 2. rundy
Blackburn Rovers – Burnley FC
ELEVEN SPORTS
20:40
Liga Mistrzów:
 Rewanżowy mecz fazy play-off
FC Steaua Bukareszt – Sporting CP
CANAL+SPORT
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Cheltenham Town FC – West Ham United FC
ELEVEN
22:45
Liga Mistrzów:
Skróty spotkań
CANAL+


16:00

Magazyn 1. ligi polskiej 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
18:00
Liga Mistrzów:
Losowanie fazy grupowej
nSPORT+
18:00
Liga Mistrzów:
Losowanie fazy grupowej
EUROSPORT 1
18:00
Liga Mistrzów:
Losowanie fazy grupowej
CANAL+SPORT


17:30
Polska: Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz
EUROSPORT 2

18:00

Estonia: Ekstraklasa:
Tallinna FC Infonet – JK Viljandi Tulevik
18:00
Estonia: Ekstraklasa:
JK Sillamae Kalev – Nomme Kalju FC
18:30
Estonia: Ekstraklasa:
FC Flora Tallinn – Paide Linnameeskond

18:30

Niemcy: 2.Bundesliga:
SV Darmstadt 98 – FC Sankt Pauli
ELEVEN EXTRA
20:00
Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:10
Hiszpania: Primera Division:
CD Leganes – CD Alaves
ELEVEN
20:15
Czechy: Ekstraklasa:
Sparta Praga – 1. FC Slovácko
POLSAT SPORT NEWS
20:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen
ELEVEN SPORTS
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Cracovia – Górnik Zabrze
CANAL+SPORT
20:30
Polska: I.liga:
Górnik Łęczna – Stal Mielec
POLSAT SPORT
20:40
Francja: Ligue 1:
FC Metz – AS Monaco
ELEVEN EXTRA
22:10
Hiszpania: Primera Division:
Valencia CF – UD Las Palmas
ELEVEN
22:30
Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
01:30
FIFA Football
Magazyn piłkarski
ELEVEN


10:15

Czechy: 1.liga:
FK Pardubice – FK Usti Nad Labem
10:15
Czechy: 1.liga:
FK Fotbal Trinec – FK Olympia Praha

12:55

Niemcy: 2.Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – 1. FC Kaiserslautern
ELEVEN
13:00
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
13:25
Chiny: Ekstraklasa:
Shanghai Greenland Shenhua FC – Guangzhou Evergrande Taobao FC
POLSAT SPORT NEWS
13:25
Anglia: Barclays Premiership:
Swansea City AFC – Manchester United FC
CANAL+SPORT 2
13:30
Szkocja: Premier League:
Kilmarnock FC – Celtic FC
14:30
Polska: I.liga:
GKS Tychy – Drutex Bytovia
POLSAT SPORT

15:00

Estonia: Ekstraklasa:
FC Levadia Tallinn – Parnu JK Vaprus

15:00

Polska: Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
CANAL+SPORT
15:25
Niemcy: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema
ELEVEN
15:25
Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund
ELEVEN SPORTS
15:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
Hertha BSC – VfB Stuttgart
ELEVEN EXTRA
15:30
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
15:55
Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Crystal Palace FC
CANAL+SPORT 2
16:00
Austria: Bundesliga:
SK Rapid Wiedeń – SK Puntigamer Sturm Graz
SPORTKLUB

16:00

Słowenia: Ekstraklasa:
NK Triglav Kranj – ND Gorica

16:30

Rosja: Premier League:
Spartak Moskwa – Lokomotiw Moskwa
POLSAT SPORT NEWS
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Korona Kielce
CANAL+SPORT
nSPORT+

17:55

Włochy: Serie A:
Juventus FC – Cagliari Calcio
ELEVEN

18:00

Estonia: Ekstraklasa:
JK Tammeka Tartu – JK Narva Trans
18:00
Białoruś: Ekstraklasa:
Torpedo Zhodino – FC Vitebsk

18:00

Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
18:10
Hiszpania: Primera Division:
Celta Vigo – Real Sociedad
ELEVEN EXTRA
18:25
Anglia: Barclays Premiership:
Stoke City FC – Arsenal FC
CANAL+SPORT 2
18:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk
ELEVEN SPORTS
18:30
Austria: Bundesliga:
RZ Pellets WAC – FC Flyeralarm Admira
SPORTKLUB
20:10
Polska: Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
CANAL+SPORT
20:10
Hiszpania: Primera Division:
Girona FC – Atletico Madryt
ELEVEN

20:20

Słowenia: Ekstraklasa:
NK Maribor – NK Krško

20:30

Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
20:40
Włochy: Serie A:
Hellas Werona – SSC Napoli
ELEVEN SPORTS

21:00

Brazylia: Serie A:
SC Corinthians Paulista – EC Vitoria

22:10

Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – RCD Espanyol
ELEVEN
22:30
Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
22:50
Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS

00:00

Brazylia: Serie A:
CR Flamengo – Atletico Clube Goianiense
01:30
FIFA Football
Magazyn piłkarski
ELEVEN


10:15

Czechy: 1.liga:
FK Viktoria Zizkov – MFK Vítkovice

12:30

Holandia: Eredivisie:
SBV Excelsior – Feyenoord
POLSAT SPORT NEWS
13:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
FC Norymberga – FC Union Berlin
ELEVEN SPORTS
14:25
Anglia: Barclays Premiership:
Huddersfield Town FC – Newcastle United FC
CANAL+

15:10

Polska: Ekstraklasa:
Wisła Płock – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
15:25
Niemcy: Bundesliga:
SC Freiburg – Eintracht Frankfurt
ELEVEN SPORTS
16:30
Austria: Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – SKN St. Pölten
SPORTKLUB

16:50

Słowenia: Ekstraklasa:
NK Ankaran Hrvatini – Olimpija Ljubljana

16:55

Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham Hotspur FC – Chelsea FC
CANAL+SPORT 2
17:35
Polska: Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań
CANAL+
17:55
Włochy: Serie A:
Atalanta BC – AS Roma
ELEVEN
17:55
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln
ELEVEN SPORTS
18:10
Hiszpania: Primera Division:
Athletic Bilbao – Getafe CF
ELEVEN EXTRA
19:00
Austria: Bundesliga:
SV Mattersburg – FK Austria Wiedeń
SPORTKLUB
20:00
Liga+ Extra
Magazyn ligi polskiej
CANAL+

20:00

Słowenia: Ekstraklasa:
NK Domzale – NK Aluminij

20:10

Hiszpania: Primera Division:
FC Barcelona – Real Betis Balompié
ELEVEN
20:40
Włochy: Serie A:
Inter Mediolan – ACF Fiorentina
ELEVEN SPORTS
20:55
Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Toulouse FC
ELEVEN EXTRA

21:00

Brazylia: Serie A:
EC Bahia – CR Vasco da Gama

22:10

Hiszpania: Primera Division:
Deportivo La Coruna – Real Madryt CF
ELEVEN
22:50
Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS
00:00
Stany Zjednoczone: MLS:
New York City FC – New England Revolution
EUROSPORT 2
01:30
FIFA Football
Magazyn piłkarski
ELEVEN





08:00
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
08:30
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
12:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
13:00
KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana 2017
 3. etap:
Prades – Andora
EUROSPORT 1
13:30
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
14:45
HOKEJ NA TRAWIE:
Mężczyźni
Mistrzostwa Europy
Mecz fazy grupowej
Irlandia – Polska
ELEVEN SPORTS
17:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
19:35
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
20:30
ŻUŻEL:
Liga angielska
Swindon Robins – King’s Lynn Stars
ELEVEN EXTRA


08:00
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz finałowy
EUROSPORT 1
08:00
GIMNASTYKA SPORTOWA:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 2
08:30
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz finałowy
EUROSPORT 1
10:00
SKOKI DO WODY:
Uniwersjada w Tajpej 2017
Wieża 3-metrowa – pary mieszane
EUROSPORT 2
13:00
PŁYWANIE:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 1
13:30
SNOOKER:
Turniej China Championship 2017
 Mecz finałowy
EUROSPORT 2
14:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
15:00
KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana 2017
 4. etap:
Escaldes-Engordany – Tarragona
EUROSPORT 1
17:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:00
ŻUŻEL:
Liga szwedzka 
ELEVEN SPORTS
19:35
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
20:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT


10:00
SKOKI DO WODY:
Uniwersjada w Tajpej 2017
Wieża 10-metrowa – finał kobiet
EUROSPORT 1
10:00
GIMNASTYKA SPORTOWA:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 2
11:00
SZERMIERKA:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 1
12:00
LEKKOATLETYKA:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 1
12:30
HOKEJ NA TRAWIE:
Mężczyźni
Mistrzostwa Europy
Mecz fazy grupowej
Niemcy – Polska
ELEVEN SPORTS
13:00
PŁYWANIE:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 2
14:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
15:00
KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana 2017
 5. etap:
Benicassim – Alcossebre
EUROSPORT 1
17:45
HOKEJ:
NHL
Mecz 1. rundy fazy play-off: New York Rangers – Montreal Canadiens
EUROSPORT 1
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:35
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
20:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT


08:45
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
EUROSPORT 1
09:45
ŁUCZNICTWO:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 2
10:45
SKOKI DO WODY:
Uniwersjada w Tajpej 2017
Trampolina 3-metrowa – finał skoków synchronicznych kobiet
EUROSPORT 1
11:30
ŁUCZNICTWO:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 2
11:30
GOLF:
European Tour Made in Denmark
1. runda
CANAL+SPORT 2
13:00
ŁUCZNICTWO:
Uniwersjada w Tajpej 2017
EUROSPORT 1
13:30
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy FEI w Göteborgu
 Konkurs drużynowy – skoki
TVP SPORT
14:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
15:00
KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana 2017
 6. etap:
Villarreal – Sagunt
EUROSPORT 1
15:30
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy FEI w Göteborgu
 Konkurs drużynowy – skoki
TVP SPORT
15:30
GOLF:
European Tour Made in Denmark
1. runda
CANAL+SPORT 2
17:15
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Mecz fazy grupowej
Bułgaria – Rosja
POLSAT SPORT EXTRA
17:15
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Mecz fazy grupowej
Finlandia – Estonia
POLSAT SPORT NEWS
17:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:05
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
 Mecz towarzyski
Polska – Izrael
TVP SPORT
18:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Ceremonia otwarcia
POLSAT SPORT
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
TVB 1898 Stuttgart – MT Melsungen
SPORTKLUB
19:35
Sport 
Magazyn sportowy
TVN
20:00
LEKKOATLETYKA:
Diamentowa Liga w Zurychu 
POLSAT SPORT NEWS
20:05
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Mecz fazy grupowej
Polska – Serbia
POLSAT
20:15
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Mecz fazy grupowej
Polska – Serbia
POLSAT SPORT
20:15
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Mistrzostwa Europy – Polska 2017
Mecz fazy grupowej
Słowenia – Hiszpania
POLSAT SPORT EXTRA
23:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Winston-Salem 
2. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
01:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT


08:00
SNOOKER:
Turniej China Championship
3. dzień
EUROSPORT 1
08:30
SNOOKER:
Turniej China Championship
3. dzień
EUROSPORT 1
12:00
GOLF:
European Tour Paul Lawrie Match Play
2. runda
CANAL+SPORT 2
13:30
SNOOKER:
Turniej China Championship
3. dzień
EUROSPORT 2
13:50
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Ujeżdżenie
TVP SPORT
14:00
KOLARSTWO:
Tour de l’Avenir
1. etap:
Loudéac – Loudéac
EUROSPORT 1
15:20
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Ujeżdżenie
TVP SPORT
16:00
GOLF:
European Tour Paul Lawrie Match Play
1. runda
CANAL+SPORT 2
16:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
1. Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
2. Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
1. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:35
Sport
Magazyn sportowy
TVN
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
2. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
01:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
3. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
01:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
03:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
4. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT


08:00
SNOOKER:
Turniej China Championship
4. dzień
EUROSPORT 1
08:30
SNOOKER:
Turniej China Championship
4. dzień
EUROSPORT 1
10:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
1. Mecz ćwierćfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
10:30
WYŚCIGI SUPERBIKE:
Mistrzostwa Świata w Klettwitz
superpole
EUROSPORT 2
10:55
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Cross
TVP SPORT
11:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
2. Mecz ćwierćfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
GOLF:
European Tour Paul Lawrie Match Play
3. runda
CANAL+SPORT 2
12:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Niemiec
OS-12: Roemerstrasse
CANAL+SPORT
12:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
3. Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
13:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
4. Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
13:00
WYŚCIGI SUPERBIKE:
Mistrzostwa Świata w Klettwitz
1. wyścig
EUROSPORT 1
13:00
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
cross
TVP SPORT
13:30
SNOOKER:
Turniej China Championship
4. dzień
EUROSPORT 2
14:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
3. Mecz ćwierćfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
14:00
KOLARSTWO:
Tour de l’Avenir
2. etap:
Inzinzac-Lochrist – Bignan
EUROSPORT 1
15:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
4. Mecz ćwierćfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Cross
TVP SPORT
15:15
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Cross
TVP 1
16:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
1. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
2. Mecz półfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
17:15
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
17:30
KOLARSTWO:
Vuelta a Espana 1. etap – jazda drużynowa na czas: Nimes – Nimes
EUROSPORT 1
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
19:00
BOKS:
Walka o mistrzostwo Polski w Międzyzdrojach
Dariusz Sęk – Marek Matyja
POLSAT SPORT
19:15
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
19:30
Sport
Magazyn sportowy
TVN
20:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
22:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
01:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
2. Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT
03:00
BOKS:
Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC World, WBA Super World, IBF World, WBO World i IBO World w Lincoln
Terrence Crawford – Julius Indongo
POLSAT SPORT


08:00
SNOOKER:
Turniej China Championship
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
08:30
SNOOKER:
Turniej China Championship
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
08:30
SKOKI DO WODY:
Uniwersjada w Tajpej
trampolina 1-metrowa – finał kobiet
EUROSPORT 2
09:30
GOLF:
European Tour Paul Lawrie Match Play
finał
CANAL+SPORT 2
10:00
SKOKI DO WODY:
Uniwersjada w Tajpej
Wieża 10-metrowa – finał skoków synchronicznych mężczyzn
EUROSPORT 2
10:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
1. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
2. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
11:20
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Skoki
TVP SPORT
11:30
WYŚCIGI SUPERSPORTÓW:
Mistrzostwa Świata w Klettwitz
EUROSPORT 1
12:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Niemiec
OS-21: St. Wendeler Land 2 – Power Stage
CANAL+SPORT
13:00
WYŚCIGI SUPERBIKE:
Mistrzostwa Świata w Klettwitz
2. wyścig
EUROSPORT 1
13:00
GOLF:
European Tour Paul Lawrie Match Play
Finał
CANAL+SPORT 2
13:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
14:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
Mecz o 3. miejsce kobiet
POLSAT SPORT EXTRA
14:10
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
skoki
TVP SPORT
14:30
KOLARSTWO:
Wyścig EuroEyes Cyclassics
EUROSPORT 2
14:30
ŻUŻEL:
Nice 1. liga żużlowa
1. Mecz półfinałowy:
Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
POLSAT SPORT
14:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
15:00
KOLARSTWO:
Vuelta a Espana 2. etap:
Nimes – Gruissan
EUROSPORT 1
15:00
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu
Skoki
TVP 1
15:15
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
Mecz finałowy kobiet
POLSAT SPORT NEWS
16:00
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
nSPORT+
16:00
LEKKOATLETYKA:
Diamentowa Liga w Birmingham
POLSAT SPORT EXTRA
16:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Mistrzostw Europy w Jurmale
Mecz finałowy mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
17:00
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Uddevalli
EUROSPORT 2
17:05
WYŚCIGI KONNE:
Tor Służewiec 2017 Nagroda Europy
TVP SPORT
17:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:30
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
nSPORT+
19:25
Sport
Magazyn sportowy
TVN
20:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz finałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
20:15
PIŁKA NOŻNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy do lat 19
Mecz finałowy
EUROSPORT 1
20:45
Magazyn PGE Ekstraliga magazyn żużlowy nSPORT+
22:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
Mecz finałowy
POLSAT SPORT

Strona 1 z 3 25112345...Ostatnia »


Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl mogą zostać umieszczone na Twoim komputerze ciasteczka (ang. cookies). Są to małe pliki tekstowe służące do identyfikowania internauty przy ponownych odwiedzinach. Nie naruszają one w żaden sposób Twojej prywatności, gdyż nie gromadzą o Tobie żadnych danych. Stanowią tylko i wyłącznie informację dla serwisu, że odwiedziłeś już naszą stronę. Ich obsługa nie jest warunkiem koniecznym do przeglądania strony internetowej, aczkolwiek będzie pomocna przy tworzeniu statystyk odwiedzalności strony.
Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl zgadzasz się na przyjętą politykę prywatności. W przypadku dalszych pytań i wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu.
Wszystkie użyte w serwisie futbolwtv.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe zostały użyte przez portal Futbol w TV wyłącznie w celach informacyjnych. Zamierzeniem autorów nie jest wykorzystywanie oraz nadużywanie wizerunku i dobrego imienia opisywanych podmiotów.W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń proszę o kontakt z administratorem serwisu.
Katalog Stron Katalog stron - www.nksws.com Mecze na żywo Wyniki