W niedzielę, 19 maja 2024 roku o godzinie 15:00, kibice futbolu będą mogli śledzić emocjonujące starcie w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy, gdzie Warta Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. W poniższym artykule przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje, gdzie można obejrzeć to wydarzenie zarówno w telewizji, jak i online – zarówno płatnie, jak i za darmo.

Warta Poznań – Legia Warszawa, gdzie oglądać?

Mecz Warta Poznań – Legia Warszawa można oglądać na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Transmisję online oferują Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, dostępne dla widzów preferujących oglądanie przez internet.

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu Warta Poznań – Legia Warszawa nie jest dostępna bezpłatnie. Oglądanie online możliwe jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu Warta Poznań – Legia Warszawa w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie abonamentu „Canal+” za promocyjną cenę 39 złotych miesięcznie, obowiązującą przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za 20 zł można uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia korzystanie z transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, smart TV i innych, przy czym z jednego konta mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja online (Polsat Box Go)

Alternatywą jest serwis Polsat Box Go, gdzie dostępny jest pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet obejmuje kanały takie jak Canal+Sport 3, Polsat Sport i Polsat Sport Premium. Transmisję można oglądać przez stronę internetową lub aplikację na różnych urządzeniach, z opcją dostępu dla dwóch osób jednocześnie.

Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go