WP Pilot kanały sportowe na żywo. Transmisje live w internecie za darmo

WP Pilot to polska platforma umożliwiająca oglądanie kanałów telewizyjnych na żywo w przeglądarce internetowej lub w aplikacji mobilnej. Wcześniej znana była pod nazwą Netvi, a potem Videostar. Serwis udostępnia ponad 30 kanałów za darmo w pakiecie Starter, wystarczy tylko założyć konto aby korzystać bez umowy i ukrytych opłat.

Transmisje sportowe w WP Pilot

Można zwiększyć liczbę oglądanych kanałów poprzez wykupienie konkretnego pakietu. W WP Pilot są do wyboru pakiety: Starter Plus (34 kanały), Eleven Sports (35 kanałów), Postawowy (59 kanałów) oraz Rozszerzony (92 kanały). Zaletą wszystkich pakietów jest możliwość oglądania bez dodatkowych reklam (tylko darmowy pakiet Starter posiada reklamy). Ważną informacją dla kibiców piłki nożnej jest to, że w pakiecie Eleven Sports znajdują się wszystkie kanały z tej grupy, czyli Eleven Sports 1,2,3 i 4 w jakości HD.

Bogata oferta WP Pilot

Z wykupionych usług możesz zrezygnować w dowolnym momencie, a następnie wznowić usługę, gdy będziesz jej znów potrzebować bez dodatkowych opłat. Telewizję przez internet możesz oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie z systemem Android i iOS.

Na platformie możesz oglądać telewizję na żywo gdziekolwiek jesteś. Od 2018 roku wszystkie kanały dostępne na WP Pilot można oglądać na terenie całej Unii Europejskiej.