Player.pl kanały sportowe na żywo. Transmisje live w internecie za darmo

Player, a dawniej TVN Player, jest polskim serwisem internetowym, oferującym telewizję internetową oraz wideo na życzenie. Od początku istnienia platforma udostępniała seriale, filmy i programy znane z oferty Grupy TVN, m.in. kanałów TVN, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo. Z biegiem czasu poszerzono dotychczasową kolekcję programów o te ze stacji TVN24, TTV a także kanały sportowe z grupy Canal+ i Eleven Sports.

Transmisje sportowe w Player.pl

Z Playerem masz możliwość przeżywania największych sportowych emocji na żywo. Wydarzenia sportowe możesz oglądać gdziekolwiek jesteś, na dowolnym urządzeniu. Platforma udostępnia relacje live m.in. z meczów Ekstraklasy, UEFA Ligi Mistrzów, Premier League, Bundesligi, NBA, NFL. Widzowie będą mogli również oglądać transmisje z Formuły 1, wielkoszlemowych turniejów tenisowych, żużlowych lig świata i wiele innych dyscyplin.

Dostęp do wszystkich transmisji live można uzyskać poprzez wykupienie odpowiedniego pakietu kanałów sportowych. Player oferuje pakiety 30-dniowe, w których można znaleźć kanały live z możliwością cofania do 24 godzin. Oprócz transmisji z właściwych wydarzeń sportowych, platforma udostępnia też materiały VOD z treningów, kwalifikacji itp.

Bogata oferta Player.pl

Jeśli posiadasz aplikację mobilną Player, możesz korzystać z niej aż na pięciu urządzeniach. Ciekawą opcją jest też funkcja kontynuowania oglądania, czyli możliwość oglądania dalej wybranego materiału, od momentu, w którym skończyło się ostatnim razem.

Player zapewnia widzom rozrywkę na wysokim poziomie, stale powiększając bibliotekę VOD o coraz więcej materiałów. Na platformie znajdziesz również ciekawe propozycje dla najmłodszych, w tym duży wybór kanałów z bajkami. Zbiór Playera wciąż poszerza się o nowe filmy polskie i zagraniczne, które można oglądać w niedługim czasie od ich premiery kinowej.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.