Ipla tv kanały sportowe na żywo. Transmisje live w internecie za darmo

Ipla jest polską platformą VOD i telewizją internetową powstałą w 2008 roku, należącą do Cyfrowego Polsatu. Baza treści, które znajdują się w serwisie, w dużej mierze zawierają materiały emitowane na antenie telewizji Polsat, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play i innych.

Transmisje sportowe w Ipla tv

Serwis oferuje widzom wysokiej jakości transmisje live, w tym licznych wydarzeń sportowych oraz programów rozrywkowych i informacyjnych. Biblioteka Ipli zawiera ok. 60 tys. materiałów wideo, z których większość jest dla widzów bezpłatna. Baza legalnych treści zawiera też seriale (również przedpremierowo) oraz pełnometrażowe filmy.

Duża część materiałów dostępnych na platformie Ipla obejrzysz bez opłat, np. seriale, bajki czy programy rozrywkowe, a inne dostępne będą w specjalnych pakietach. Serwis stworzył kilka rodzajów pakietów, w tym sportowe, filmowe lub dla dzieci, które można wykupić na 30 dni. Kolejną opcją jest zakup jednorazowy, czyli wykupienie pojedynczej transmisji lub dowolnego materiału. Zaletą wykupionych materiałów jest z pewnością dostęp do nich bez jakichkolwiek reklam.

Bogata oferta Ipla tv

Ipla oferuje kibicom kilka pakietów poświęconych wydarzeniom sportowym. Wśród nich są: Ipla Sport, Eleven Sports, Ipla Polsat Sport Premium, Ipla Sport24. Każdy z nich oferuje inne transmisje, np. mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA lub Formułę 1, La liga, Bundesligę, Serię A czy też mecze siatkówki lub tenisa. Zapoznaj się z ofertą sportową Ipli i wybierz dla siebie idealny pakiet!

Łatwy dostęp do wszystkich treści na platformie możesz mieć poprzez aplikację Ipla. Oglądać można wtedy na dowolnych urządzeniach mobilnych. Ciekawym udogodnieniem jest również możliwość pobierania materiałów i oglądania bez dostępu do internetu oraz kontynuowania oglądania na innym urządzeniu przenośnym.