W nadchodzący wtorek, 07 maja 2024 roku, o godzinie 21:00, na stadionie Parc de Princes w Paryżu, odbędzie się emocjonujące starcie w ramach półfinału Ligi Mistrzów między PSG a Borussią Dortmund. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać na żywo w telewizji oraz online, czy dostępne są darmowe streamy – wszystko to znajdziesz poniżej.

PSG – Borussia Dortmund, gdzie oglądać?

Transmisja tv z meczu PSG – Borussia Dortmund będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1. Dostęp online oferują platformy Canal+online, Polsat Box Go, które wymagają wykupienia odpowiedniego pakietu.

PSG – Borussia Dortmundtransmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu PSG – Borussia Dortmund nie jest dostępna za darmo w internecie.

PSG – Borussia Dortmund, transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Drugą opcją jest pakiet “Wielka Piłka” udostępniany za 54 zł / miesiąc (przy płatności z góry na rok). Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+ Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.