Kanały Polsatu Sport to jedne z najbardziej popularnych sportowych stacji telewizyjnych w Polsce. Kanały należące do grupy Polsat każdego roku transmitują najważniejsze rozgrywki sportowe w Polsce, w Europie i na całym świecie.

Polsat Sport na żywo

Kanały telewizyjne Polsatu Sport można oglądać na wiele sposobów. Transmisje Polsatu Sport na żywo dostępne są w telewizji i internecie. Polsat Sport na żywo w telewizji można oglądać za pośrednictwem platformy Cyfrowego Polsatu. Platforma posiada kilka pakietów z różnymi opcjami telewizyjnymi a wybrane z nich posiadają kanały Polsatu Sport.

Kanał Polsat Sport dostępny jest w pakiecie Sport HD. W pakiecie tym znajdują się również inne kanały z grupy Polsatu – Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News.

Polsat Sport online – stream za darmo w internecie

Coraz bardziej popularne transmisje w internecie wymagają od dostawców contentu coraz lepszych rozwiązań technologicznych i oferowanie kanałów przez internet. Wiele osób szuka więc możliwości w jaki sposób można oglądać streamy Polsatu Sport za darmo w internecie. Możliwości oglądania kanałów Polsatu Sport w internecie są dwie – należy posiadać pakiet IPLA Sport lub uzyskać dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Polsat Sport w Cyfrowym Polsacie

Usługa Cyfrowego Polsatu GO dostępna jest dla osób, które wykupiły pakiet telewizji Cyfrowego Polsatu. Wówczas posiadając określony pakiet, można te same kanały oglądać w internecie w usłudze Cyfrowego Polsatu GO. Użytkownik w ramach wykupionego abonamentu może oglądać transmisje jednocześnie na 3 urządzeniach. Można więc oglądać transmisje na komputerze/laptopie, tablecie i telefonie. Nie ma ograniczeń co do rodzaju urządzeń – można więc uzyskać dostęp z trzech laptopów i na trzech urządzeniach oglądać transmisje.

Drugim sposobem jest wykupienie pakietu IPLA Sport. IPLA to serwis który udostępnia materiały telewizyjne takie jak seriale, filmy, programy ale również kanały telewizyjne w tym kanały sportowe Polsatu Sport. Usługę IPLA Sport można uzyskać poprzez bezpośrednie wykupienie abonamentu, lub korzystając z niej w ramach pakietu dodatkowego przy zakupie np. abonamentu na telefon w Plusie lub telewizji satelitarnej w Cyfrowym Polsacie.

Wybierz pakiet Plusa i oglądaj Polsat Sport w pakiecie IPLA Sport

Polsat Sport Extra i Polsat Sport News na żywo

W identyczny sposób w jaki można oglądać kanał Polsat Sport, możliwe jest też oglądanie transmisji relacjonowanych przez kanały Polsat Sport Extra na żywo i Polsat Sport News na żywoonline, w telewizji, a także jako stream w internecie. Wybierz jedną z poniższych platform i oglądaj na żywo i online kanały Polsatu Sport.