Każda decyzja, którą podejmujesz podczas gry w blackjacka, ma pozytywny lub negatywny wpływ na Twój potencjalny zysk, lub stratę. Każda sytuacja podczas gry ma jeden najlepszy sposób gry.

Jeśli wykonasz właściwą grę albo zarobisz najwięcej pieniędzy na dłuższą metę, albo stracisz najmniej pieniędzy na dłuższą metę. Nazywa się to podstawową strategią i może pomóc ci stać się znacznie lepszym graczem w blackjack online.

Pomoże ci wykonać najlepszy możliwy ruch za każdym razem, abyś mógł zmaksymalizować wygrane i zminimalizować straty.

Kiedy czytasz o oczekiwanej przewadze kasyna w grach w blackjacka, powinieneś wiedzieć, że wartości procentowe są oparte na idealnej podstawowej strategii.

Jeśli nie zastosujesz odpowiedniej strategii, dasz kasynom wyższą przewagę nad tobą.

Może to dodać dodatkowy jeden lub dwa procent do przewagi kasyna, w zależności od tego, jak bardzo oddaliłeś się od właściwej strategii.

Istnieje kilka gier w blackjacka, które oferują przewagę kasyna poniżej 1%, a nawet takie, które oferują przewagę kasyna poniżej pół procenta.

Jeśli jednak unikniesz stosowania podstawowej strategii, przewaga kasyna wzrośnie z pół procenta do 1,5% lub nawet 3%. To może nie wydawać się dużo, ale ta suma naprawdę sumuje się w długim rumie.

Oto przykład: jeśli Twój średni zakład wynosi 100 zł i rozgrywasz 100 rozdań na godzinę i dajesz kasynu dodatkowy 1%, tracisz dodatkowe 100 zł na godzinę. Danie im dodatkowych 2% będzie kosztować 200 zł za godzinę.

Więc jeśli chcesz odnieść sukces w blackjack online, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że zawsze będziesz starał się wykonywać właściwe ruchy.

Gdy połączysz wszystkie możliwe ręce, jakie możesz mieć, z różnymi odkrytymi kartami, które może mieć krupier, istnieją setki rąk.

Jednak dobrą wiadomością jest to, że za pomocą prostego wykresu można szybko znaleźć najlepszy ruch.

Możesz także użyć wykresu strategii lub karty przy stole podczas gry w kasynie na żywo.

Jeśli grasz w kasynie na żywo, niektórzy inni gracze mogą próbować wywierać na tobie presję, jeśli podjęcie decyzji zajmie ci zbyt dużo czasu.

Ale to nie ich sprawa i możesz grać tak, jak chcesz, o ile nie wstrzymujesz gry zbyt długo.

Jak zapamiętać podstawową strategię

Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie zapamiętywania podstawowej strategii jest skorzystanie ze specjalnego wykresu blackjack online, który zawiera wszystkie ruchy.

Podczas gry zaczniesz rozpoznawać poprawną grę dla większości rozdań, zanim sprawdzisz swój wykres.

W większości przypadków możesz rozegrać ponad 100 rozdań na godzinę, więc możesz dużo poćwiczyć w krótkim czasie.

W końcu będziesz musiał tylko sprawdzić swój wykres pod kątem najbardziej złożonych ruchów, a jeśli grasz wystarczająco długo, wszystkie zagrania będą pochodzić z pamięci.

Liczenie kart

Jeśli nauczysz się liczyć karty, możesz uzyskać lepszą przewagę nad kasynem podczas gry w blackjack online.

Ten artykuł dotyczy podstawowej strategii, więc nie ma sensu zagłębiać się w sferę liczenia kart, ale ma on sporo wspólnego ze strategią podstawową.

Liczniki kart opanowują podstawową strategię, zanim zaczną próbować uczyć się liczenia.

Jeśli nie możesz włożyć pracy, aby nauczyć się podstawowej strategii, nie zostaniesz odnoszącym sukcesy licznikiem kart.

Po opanowaniu podstawowej strategii blackjacka powinieneś zbadać liczenie kart, aby zobaczyć, czy jest to coś, czego chciałbyś się nauczyć.

Liczenie kart online nie da ci przewagi, ponieważ oprogramowanie tasuje karty po każdym rozdaniu, ale jeśli grasz na żywo, może pomóc ci wygrać lub przynajmniej zagrać w grę typu break-even.