Spotkanie RB Lipsk – Liverpool F.C live online

Zmagania w 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2020/21 zaczynamy od spotkania RB Lipsk – Liverpool. „Byki” cieszą się serią zwycięstw, z kolei sytuacja mistrza Anglii ma się zupełnie inaczej. „The Reds” przegrali trzy ostatnie mecze. To spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Początek transmisji rywalizacji obu ekip już we wtorek 16 lutego o godzinie 21:00 w Polsat Sport Premium 2 oraz w internecie na ipla.tv i Canal+ Online.

Transmisja meczu RB Lipsk – Liverpool F.C

Live stream meczu FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Liga Mistrzów w tym sezonie gwarantuje nam wiele hitów już na etapie 1/8 finału. Jednym z takich spotkań będzie mecz FC Barcelony z Paris Saint-Germain. Obie ekipy spotykały się w Champions League już w ubiegłych latach. Spotkania te raczej milej wspominają Hiszpanie, ale teraz PSG chce pokazać się z lepszej strony. Termin meczu zaplanowano na wtorek 16 lutego na godzinę 21:00, a transmisję udostępni Polsat Sport Premium 1.

Transmisja meczu FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Transmisja meczu Sevilla FC – Borussia Dortmund za darmo w internecie

W środę Sevilla zagra z Borussią Dortmund. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa czy też awansu, lecz patrząc na formę drużyn w ostatnich tygodniach, to klub ze stolicy Andaluzji wydaje się być tutaj lepszym zespołem. Polscy kibice mecz Sevilla FC – Borussia Dortmund obejrzą 17 lutego o godz. 21:00 w Polsat Sport Premium 2.

Transmisja meczu Sevilla FC – Borussia Dortmund

Mecz FC Porto – Juventus F.C transmisja live stream

Listę spotkań Ligi Mistrzów w tym tygodniu zamyka mecz FC Portu i Juventusu. „Stara Dama” jest w dobrej formie, ale Portugalczyków nie można lekceważyć. W tej rywalizacji mimo wszystko, to Włosi są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Na żywo mecz FC Porto – Juventus w środę 17 lutego o godz. 21:00 na antenie Polsat Sport Premium 1 TVP 1. W internecie skorzystamy z całkowicie darmowej transmisji live na WP Pilot.

Transmisja meczu FC Porto – Juventus F.C

fot. shutterstock.com/Ververidis Vasilis