Klub piłkarski z Barcelony znalazł już w Polsce wielu fanów, który nie tylko manifestują swoje poparcie słownie, ale też podkreślają je gadżetami i odzieżą. Dzięki kolekcji sklepu internetowego dla pasjonatów sportu każdy, dla kogo FC Barcelona jest drużyną godną wyróżnienia w gronie najlepszych może już oddawać się swojej pasji, tworząc prywatną kolekcję lub otaczając się przedmiotami z klubową symboliką. Oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ubiory i przedmioty użytkowe
Oryginalne koszulki, bluzy czy kurtki, a także inne przedmioty z klubowymi barwami czy symboliką nie zaliczają się do najtańszych, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy kolekcjoner. Wielu z nich, inwestując w kolejne produkty, pragnie z nich jak najwięcej korzystać w praktyce. Dlatego sklep dla fanów oferuje bogaty asortyment przedmiotów użytkowych, które nie tylko ozdobią półkę w pokoju, ale też będą przydatne w codziennym życiu.

W przeciętnej szafie czy kuchennej szafce może się znaleźć:
• odzież – bluza, kurtka, kamizelka lub koszulka Barcelona,
• naczynia – miski i zestawy śniadaniowe, kufle, szklanki do piwa i napojów
• tekstylia – ręczniki, pościel, obrusy,
• czapki, plecaki, pudełka śniadaniowe, portfele i inne drobne przedmioty codziennego użytku.

Każdy z produktów tej kategorii może stanowić kolejny dodatek do większej kolekcji albo też służyć
podczas codziennych zajęć czy towarzyskich spotkań z przyjaciółmi podzielającymi piłkarską pasję.

Drobiazgi do prywatnej kolekcji

Przedmioty użytkowe nie są jedynym asortymentem pozwalającym na podkreślanie swojego poparcia dla kluby z Barcelony. Pasjonaci, którzy zbierają wszystko, co chociażby symbolicznie nawiązuje do tematyki klubu, mają do dyspozycji także wiele drobnych gadżetów, dzięki którym mogą systematycznie powiększać zbiory.

Do tradycyjnych kolekcjonerskich gadżetów zaliczają się z pewnością breloczki, których sklep FC Barcelona posiada kilka różnych wersji. Do breloczków dopasuje się także podkładkę pod myszkę, praktyczny otwieracz do butelek, długopis z klubowym logo albo szkolny zestaw z linijką i ołówkami.

Nie można zapomnieć o tradycyjnych szalikach i flagach klubowych, które stanowią nieodłączny element kibicowania i są obowiązkowe w każdej kolekcji.