STS zakłady bukmacherskie – oferta, opinie klientów, metody płatności

Mówiąc o ofercie konkretnych firm bukmacherskich najczęściej skupiamy się na rzeczach dobrze znanych. W grono propozycji o tej tematyce wpisują się przede wszystkim bonusy i inne promocje, choć wiele przedsiębiorstw stawia na inne rozwiązania. STS zakłady bukmacherskie jak bukmacher działa bardzo prężnie także z innych powodu. Zbiór samych kursów, konkretnych typów zakładów jest nawet ważniejszy, ponieważ przynosi więcej korzyści. Poza tym, STS stawia na kwestie związane z możliwością oglądania meczów na żywo. W poniższym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze aspekty działania strony. Co trzeba wiedzieć?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1560 PLN - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – jak bukmacher buduje zakłady live?

W kontekście akurat tego przedsiębiorstwa bardzo łatwo jest przedstawić najważniejsze szczegóły. STS zakłady bukmacherskie to bukmacher, który skupia się na rzeczach związanych z samymi kuponami. Każdy zarejestrowany gracz ma bowiem do dyspozycji zakłady z dwóch opcji. Pierwszy zestaw dotyczy kuponów tradycyjnych, czyli takich, które można stworzyć nawet kilka dni przed danym zdarzeniem. Dużym minusem tego rodzaju zakładu jest brak możliwości kontroli przebiegu konkretnego meczu. W tym celu warto więc postawić na zakłady live, ponieważ poza zdecydowanie większą szansą na zwycięstwo, odznacza się również dobrym poziomie samych wygranych. Wysokie kursy, które mogą się zmieniać niemal co kilka minut nam to gwarantują. W zakładach live najlepiej prezentuje się piłka nożna, ale także siatkówka czy koszykówka.

Zakłady bukmacherskie STS – jakie bonusy oferuje nam bukmacher?

Firma STS, podobnie jak inne tego typu firmy, w swoich działaniach stawia na zbudowanie jak najlepszych promocji. Liczba bonusów, z których możemy skorzystać jest naprawdę duża. STS działa w tym aspekcie zwyczajowo i tradycyjnie, ponieważ dokonuje podziału na dwie grupy udogodnień. W pierwszej zaprezentują się nam bonusy z pakietu startowego – najlepiej wygląda tutaj bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. Z kolei w promocjach cyklicznych wielu klientów korzysta z takich bonusów, jak „Zaproś kumpla” czy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Przy niektórych promocjach potrzebny będzie także kod promocyjny, który musimy umieścić jeszcze podczas rejestracji.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1560 PLN - więcej na www.STS.pl

Opinie klientów o firmie STS zakłady bukmacherskie

Kwestia opinii zarejestrowanych graczy lub takich mających jakiekolwiek doświadczenie ze stroną, jest naprawdę ważna. I to nie tylko dla potencjalnych graczy, ale także dla samej firmy, która dzięki temu może wdrażać pewne poprawki. Na ten moment oceny są raczej dobre, ponieważ przedsiębiorstwo jest chwalone za atrakcyjne kursy czy szerokość oferty na zakłady live. Do tego dochodzi również temat transmisji live w zakładce STS TV. Daje ona niewątpliwą przewagę całej firmie nad resztą stawki. Bardzo wysoko stoją również bonusy i inne promocje.

Metody płatności w firmie STS

Zakłady bukmacherskie STS są także bardzo interesujące z pozycji finansowej. Jako zarejestrowany gracz mamy bowiem okazję skorzystać z kilku naprawdę ciekawych opcji płatności. Wśród nich znajdą się największe systemy internetowe czy tradycyjne banki. Oto, co oferuje nam firma STS:

 • Skrill,
 • Neteller,
 • Paysafecard,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • PayU,
 • DotPay,
 • BLIK,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • Nest Bank,
 • mBank,
 • PKO Bank Polski.
 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1560 PLN - więcej na www.STS.pl