Fortuna zakłady bukmacherskie – oferta, opinie klientów, metody płatności

W kontekście szczegółów dotyczących firm bukmacherskich, coraz częściej jesteśmy zmuszeni poruszać bardzo zróżnicowane kwestie. Nie możemy się jednak temu dziwić, ponieważ tego typu przedsiębiorstwa rozwijają się niezwykle szybko. Dobrym przykładem ciągłej poprawy będą zakłady bukmacherskie Fortuna, która jako bukmacher jest jednym z liderów. Na rynku bukmacherskim Fortuna odznacza się nowościami, gdyż zdecydowanie lepiej wygląda u niej sprawa bonusów czy samych zakładów. Co jeszcze trzeba wiedzieć akurat o tej firmie?

 BONUS 840 PLN W FORTUNIE  BONUS 840 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 210 zł - więcej na eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie Fortuna – jak bukmacher buduje zakłady live?

Mówiąc o zakładach bukmacherskich Fortuna, musimy przede wszystkim zahaczyć o kwestie samych zakładów. Fortuna jest bowiem bukmacherem, który w swoich działaniach kładzie spory nacisk na dobrze opracowane kuponu, zwłaszcza jeśli chodzi o poszczególne rodzaje. Na ten moment w tym temacie należy wyróżnić w szczególności dwie grupy: kupony tradycyjne oraz zakłady live. W zestawie pierwszym nadrzędną rolę będzie pełnić czas na zawarcie danych wydarzeń. Każda osoba może stworzyć taki kupon nawet kilka dni przed danym spotkaniem. Jest to niewątpliwy plus tego typu zakładów, choć brak możliwości kontroli przebiegu wydarzeń zmienia nieco postać rzeczy. Taką opcję dają z kolei zakłady live, ponieważ umożliwiają śledzenie konkretnych spotkań minuta po minucie, łącznie z wzrastającymi kursami bukmacherskimi. W tym miejscu najlepiej prezentuje się oferta dotycząca piłki nożnej, ale nie możemy zapomnieć o propozycji koszykarskiej czy tenisowej.

Fortuna zakłady bukmacherskie – jakie bonusy proponuje nam bukmacher?

Fortuna, podobnie jak inne tego rodzaju firmy, kładzie bardzo duży nacisk na ofertę promocyjną. W tym aspekcie jest nawet jednym z liderów, ponieważ każdy klient ma szansę skorzystać z naprawdę interesujących bonusów. Właściciele przedsiębiorstwa oferują nam w tym miejscu dobrze znany podział, na udogodnienia startowe oraz cykliczne. W pierwszym zestawie dominują przede wszystkim dwie promocje: bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. Z kolei w promocjach już w trakcie gry świetnie prezentują się takie bonusy, jak „Happy Hours” czy „Bezpiecznik”.

 BONUS 840 PLN W FORTUNIE  BONUS 840 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 210 zł - więcej na eFortuna.pl

Opinie klientów o zakładach bukmacherskich Fortuna

Poruszając temat akurat tej firmy bukmacherskiej, nie możemy również zapomnieć o opiniach klientów. Są one niezwykle istotne dla ewentualnych nowych klientów, ale także dla samego przedsiębiorstwa. Fortuna może jednak liczyć raczej na dobre oceny. Na wielu forach internetowych, klienci chwalą firmę za dobrze zbudowaną aplikację mobilną, ale również za atrakcyjne bonusy oraz same zakłady. W tym drugim zestawie najlepiej prezentują się zakłady live. Z kolei dużą przewagę w kwestii rynku dają firmie możliwości związane z transmisjami live, ponieważ oferuje to specjalna zakładka Fortuna TV. Co bardzo ważne, dostęp do niej jest całkowicie darmowy.

Metody płatności w firmie Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna w wielu aspektach są czołówce, jeśli chodzi o rynek tego typu firm. Nie inaczej jest w temacie płatności, ponieważ przedsiębiorstwo proponuje nam najbardziej przystępne rozwiązania. Wśród nich znalazły się najpopularniejsze systemy internetowe czy karty kredytowe:

 • DotPay,
 • Skrill,
 • Masterpass,
 • BLIK,
 • PayU,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • mBank,
 • PKO Bank Polski,
 • Alior Bank,
 • Nest Bank,
 • Banki Spółdzielcze.
 BONUS 840 PLN W FORTUNIE  BONUS 840 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 210 zł - więcej na eFortuna.pl