Betclic zakłady bukmacherskie – oferta, opinie klientów, metody płatności

Zakłady bukmacherskie Betclic jako bukmacher na europejskim rynku działa stosunkowo dobrze. Jeśli chodzi jednak o rynek polski, to jest trochę gorzej, ponieważ firma zanotowała lekką przerwę w dostarczaniu usługi. Do naszego kraju wróciła dopiero we wrześniu 2018 roku i od razu zyskała sporą liczbę klientów. Można jednak powiedzieć, że stało się to głównie przez sentyment, bo z bukmacherskiego punktu widzenia przedsiębiorstwo nie oferuje już tak atrakcyjnych rzeczy. Bardzo dobrze prezentuje się w szczególności kwestia samych zakładów, ponieważ ich liczb niemal codziennie wygląda naprawdę dobrze. Nieco słabiej jest w kontekście bonusów, ale o tym powiemy w dalszej części tekstu.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic – jak bukmacher kształtuje ofertę na zakłady live?

Mówiąc stosunkowo szeroko o charakterystyce akurat tej firmy, jesteśmy wręcz zmuszeni do przedstawienia propozycji na konkretne kuponu. Kwestia ta jest bowiem niezwykle interesująca, ponieważ każdy z graczy ma spore szansę skorzystać z dwóch podstawowych grup. W pierwszej z nich bardzo dobrze prezentują się kupony tradycyjne, które odznaczają się tym, że można je stworzyć nawet kilka dni przed danym wydarzeniem. Taki typ zakładów posiada jednak jeden duży minus. Żaden z klientów nie może kontrolować przebiegu wydarzeń, więc porażka jest bardziej prawdopodobna. Opcją, na którą stawia coraz więcej graczy będą z kolei zakłady live. Stają się one tak popularne przede wszystkim z możliwości obserwacji i zmieniania naszego typu, zgodnie z wydarzeniami na boisku. Taka okazja niesie za sobą także opcje dotyczące kursów. Dzięki ogromnej zmienności w wielu przypadkach stają się naprawdę wysokie, co tylko zwiększa naszą ewentualną wygraną.

Betclic zakłady bukmacherskie – jakie bonusy oferuje nam bukmacher?

W kontekście zakładów bukmacherskich Betclic, sprawa bonusów i innych promocji nie będzie już taka atrakcyjna. W przeciwieństwie do innych firm tego rodzaju, Betclic stawia raczej na jakość, ponieważ liczba zaproponowanych na starcie udogodnień jest co najmniej słaba. Grupę bonusów cyklicznych tworzy zaledwie jedna promocja, a konkretnie bonus bez ryzyka. Popularny cashback w tej firmie, może osiągnąć pułap nawet 550 złotych. Z kolei w promocjach cyklicznych możemy skorzystać z bonusu „Multi+”, który opiera się na ciekawych rozwiązaniach w temacie podwyższenia wartości wygranej.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Opinie klientów o firmie Betclic zakłady bukmacherskie

Po przeczytaniu poprzedniego akapitu nietrudno się domyślić, że opinie klientów o firmie Betclic będą raczej słabe. Gracze mający doświadczenie z tą firmą, zarzucają jej przede wszystkim małą liczbę promocji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że pomagają one w lepszym rozpoczęciu gry lub także w jej kontynuowaniu. Poza bonusami niską pozycję zajmuje również design strony, który jest praktycznie na szarym końcu tworzonych rankingów. Niewątpliwą przewagą firmy Betclic jest za to możliwość oglądania meczów. Specjalna zakładka Betclic TV oferuje nam taką szansę, a co najważniejsze, całkowicie za darmo.

Metody płatności w firmie Betclic

Mimo niepochlebnych w wielu aspektach opinii, zakłady bukmacherskie Betclic mogą na zaproponować interesujące rozwiązania w kwestii płatności. Na ten moment, każdy z zarejestrowanych klientów ma szansę postawić na wybrane systemy internetowe czy banki. Wśród nich znajdą się m.in.:

  • Przelewy24,
  • BLIK,
  • Skrill,
  • Mastercard,
  • VISA,
  • PKO Bank Polski,
  • Alior Bank,
  • Nest Bank,
  • mBank,
  • Banki Spółdzielcze.
 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl