Mówiąc o najpopularniejszych i najlepszych bukmacherach online działających 2019 roku na Polskim rynku, należy wyszczególnić kilka firm, które wyróżniają się na tle innych podmiotów. Do grona trzech najlepszych bukmacherów eksperci najczęściej zaliczają takie firmy jak Fortuna, STS i Betclic.

Fortuna to bukmacher działający na Polskim rynku od wielu lat. Początkowo firma istniała pod nazwą Profesjonał, ale po przejęciu firmy przez nowy podmiot, nazwa również uległa zmianie. Fortuna to razem z STS liderzy rynku bukmacherskiego w Polsce. STS to największa firma bukmacherska działająca w Polsce. Bukmacher jest polecany przez wielu graczy a głównymi zaletami firmy są bogata oferta zakładów, ale także wspaniałe bonusy dla nowych klientów i zarejestrowanych graczy. Betclic to kolejna firma która przez wiele lat działała w Polsce, ale z powodu nowej ustawy musiała wstrzymać swoją działalność przez dwa lata. 1. Lipca 2019 roku Betclic ponownie stał się legalnym bukmacherem i powrócił do Polski.

Oferta na zakłady bukmacherskie online

Najlepsi legalni bukmacherzy online oprócz standardowej oferty zakładów przedmeczowych, oferują też dla swoich klientów zakłady na żywo, zakłady wirtualne (wirtualne sporty), sportowe transmisje online a także wiele bonusów i promocji. Bardzo często pada pytanie czy bukmacherzy w Polsce mogą oferować dla swoich klientów bonusy online – tak oczywiście mają taką możliwość.

U bukmacherów online takich jak Fortuna, STS czy Betclic nie znajdziemy więc gier online takich jak book of ra, jednak firmy te dla osób lubiących dodatkową rozrywkę oprócz standardowych zakładów bukmacherskich, oferują też zakłady wirtualne a wraz z nimi rozgrywki sportów wirtualnych takich jak piłka nożna, tenis wyścigi konne, wyścigi psów, żużel czy wyścigi samochodowe.

W przypadku bukmacherów Fortuna, STS i Betclic, bardzo dużą popularnością cieszą się też zakłady live połączone z transmisjami live – użytkownicy korzystający z ofert na żywo bukmacherów mogą jednocześnie na tym samym ekranie oglądać za darmo transmisje z takich rozgrywek jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka.