STS kod promocyjny i bonus powitalny na start

Mówiąc o konkretnych firmach bukmacherskich niemal zawsze zahaczymy o kwestie związane z promocjami. W jakich postaciach? One są niezwykle różne, ponieważ doskonale wiemy, że każda firma gwarantuje nam co innego. W tym artykule pochylimy się bardziej na firmą STS, która kod promocyjny i bonusy łączy tak naprawdę w jedno. Najogólniej rzecz ujmując, to akurat to przedsiębiorstwo działa w wymienionych aspektach bardzo transparentnie, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób uzyskania dostępu. Co musimy wiedzieć o zakładach bukmacherskich STS?

 BONUS 1640 PLN W STS  BONUS 1640 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1640 PLN - więcej na www.STS.pl

Zakłady bukmacherskie STS – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Zanim przejdziemy do szczegółów związanych z poszczególnymi bonusami, to warto zahaczyć o temat kodu promocyjnego. Zakłady bukmacherskie STS w tym kontekście działają raczej tradycyjnie, ponieważ konkretne frazy można wykorzystać na początku gry. Na ten moment najlepiej prezentuje się kod „GIGABONUS”, który z definicji stawia wszystko na bonus bez depozytu. Liczba interesujących fraz jest jednak zdecydowanie większa, ponieważ współpraca firmy z konkretnymi stronami internetowymi jest chyba najlepsza na całym rynku. Charakterystyka każdego z kodów jest jednak inna, co wpływa także na jego dane przeznaczenie. STS działa więc wielowymiarowo, gdyż frazę promocyjną można wykorzystać także w trakcie gry.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Temat kodów promocyjnych jest niezwykle szeroki, zwłaszcza jeśli chodzi o jego dobre umiejscowienie. Zakłady bukmacherskie STS są w tym aspekcie bardzo przejrzyste, gdyż stawiają na wpisanie frazy jeszcze w trakcie rejestracji. Puste pole, w które należy umiejscowić posiadany przez nas kod, znajduje się zaraz obok podstawowych danych osobowych, takich jak numer PESEL czy seria dowodu osobistego. Należy przy tym pamiętać, że skorzystanie z kodu nie jest obowiązkowe.

 BONUS 1640 PLN W STS  BONUS 1640 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1640 PLN - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – czy kod promocyjny działa na wszystkie bonusy?

W tym miejscu w końcu powiemy o szczegółach dotyczących pracy z konkretnymi promocjami. Na ten moment firma STS proponuje nam bonusy z dwóch dobrze znanych grup. Pierwszą tworzą popularne bonusy cykliczne. W tym artykule powiemy jednak najwięcej o bonusach z pakietu startowego, ponieważ to tam potrzebny jest kod promocyjny. Jakie udogodnienia na nas czekają?

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1540 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1640 PLN W STS  BONUS 1640 PLN  zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 1640 PLN - więcej na www.STS.pl