STS kod promocyjny i bonus powitalny na start

Mówiąc o konkretnych firmach bukmacherskich niemal zawsze zahaczymy o kwestie związane z promocjami. W jakich postaciach? One są niezwykle różne, ponieważ doskonale wiemy, że każda firma gwarantuje nam co innego. W tym artykule pochylimy się bardziej na firmą STS, która kod promocyjny i bonusy łączy tak naprawdę w jedno. Najogólniej rzecz ujmując, to akurat to przedsiębiorstwo działa w wymienionych aspektach bardzo transparentnie, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób uzyskania dostępu. Co musimy wiedzieć o zakładach bukmacherskich STS?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Zakłady bukmacherskie STS – jak kod promocyjny wpływa na bonusy?

Zanim przejdziemy do szczegółów związanych z poszczególnymi bonusami, to warto zahaczyć o temat kodu promocyjnego. Zakłady bukmacherskie STS w tym kontekście działają raczej tradycyjnie, ponieważ konkretne frazy można wykorzystać na początku gry. Na ten moment najlepiej prezentuje się kod „SPORT29PLN”, który z definicji stawia wszystko na bonus bez depozytu. Liczba interesujących fraz jest jednak zdecydowanie większa, ponieważ współpraca firmy z konkretnymi stronami internetowymi jest chyba najlepsza na całym rynku. Charakterystyka każdego z kodów jest jednak inna, co wpływa także na jego dane przeznaczenie. STS działa więc wielowymiarowo, gdyż frazę promocyjną można wykorzystać także w trakcie gry.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Temat kodów promocyjnych jest niezwykle szeroki, zwłaszcza jeśli chodzi o jego dobre umiejscowienie. Zakłady bukmacherskie STS są w tym aspekcie bardzo przejrzyste, gdyż stawiają na wpisanie frazy jeszcze w trakcie rejestracji. Puste pole, w które należy umiejscowić posiadany przez nas kod, znajduje się zaraz obok podstawowych danych osobowych, takich jak numer PESEL czy seria dowodu osobistego. Należy przy tym pamiętać, że skorzystanie z kodu nie jest obowiązkowe.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – czy kod promocyjny działa na wszystkie bonusy?

W tym miejscu w końcu powiemy o szczegółach dotyczących pracy z konkretnymi promocjami. Na ten moment firma STS proponuje nam bonusy z dwóch dobrze znanych grup. Pierwszą tworzą popularne bonusy cykliczne, gdzie dominującą rolę mają takie udogodnienia, jak chociażby „EKSTRA 30 PLN”. W tym artykule powiemy jednak najwięcej o bonusach z pakietu startowego, ponieważ to tam potrzebny jest kod promocyjny. Jakie udogodnienia na nas czekają?

Bonus bez depozytu na poziomie 29 złotych

W tym bonusie na scenę wchodzi kod promocyjny. Aby mieć szansę na skorzystanie z promocji, musimy wpisać odpowiednią frazę w trakcie rejestracji. Po pierwszym zalogowaniu możemy oczekiwać darmowych 29 złotych, z których będziemy mogli skorzystać dopiero wtedy, gdy wykonamy warunki obrotu. Przy tym bonusie musimy uczynić to trzykrotnie, z kursem minimalnym na poziomie 1.91.

Bonus od depozytu w wysokości 1200 złotych

Ta promocja jest z kolei totalnym przeciwieństwem poprzednika. Tuta musimy bowiem dokonać pierwszej wpłaty, ponieważ wówczas bukmacher zwróci nam równowartość tej kwoty. Ponownie jednak, by móc dokonywać jakichkolwiek ruchów, musimy spełnić warunki obrotu. Powinniśmy zrobić to trzykrotnie, z kursem minimalnym 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl