LVBET kod promocyjny i bonus powitalny na start

Zahaczając o temat poszczególnych firm bukmacherskich, praktycznie zawsze należy poruszyć kwestie promocji. Ich liczba u konkretnych właścicieli jest naprawdę różna, zwłaszcza jeśli chodzi o pakiet powitalny. LVBET to bukmacher, który udostępnia bonus powitalny na start i kod promocyjny. Co trzeba wiedzieć o tej konkretnej firmie?

 BONUS 3353 PLN W LV BET  BONUS 3353 PLN  20 zł za darmo, bonus 1500 zł i 333 zł bez ryzyka - więcej na www.LVBET.pl

LV BET bonus na start i kod promocyjny

W kontekście tej i innych firm, bardzo ważnym tematem będzie również charakterystyka bonusów. LV BET podobnie jak inne tego typu przedsiębiorstwa stawia na rozwiązania bardzo tradycyjne. Dotyczy to głównie typów promocji – bukmacher stawia na udogodnienia cykliczne, czyli w trakcie gry, oraz na bonusy z pakietu powitalnego. Poniżej przedstawiamy krótki opis promocji z drugiego zestawu.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

Ten bonus jest jednym z najbardziej atrakcyjnych, ponieważ nie wymaga od nas wpłacania gotówki. Już na samym starcie mamy więc okazję do wygrania konkretnych pieniędzy bez wkładu finansowego. Bukmacher przeleje nam 20 złotych, ale by móc z nich korzystać, musimy wykonać warunki obrotu. Wymagania dotyczą zrobienia tego dwukrotnie, po kursie minimalnym 2.00.

Bonus od dwóch depozytów 3000 złotych

Naszym zadaniem jest dokonanie wpłaty a LV BET wypłaci nam 1500 złotych w przypadku pierwszego depozytu i kolejne 1500 złotych przy drugiej wpłacie.

Zakład bez ryzyka 333 złotych

Oprócz bonusu bez depozytu i dwóch bonusów od wpłaty, dostępny jest w LVBET również zakład bez ryzyka 333 zł!

 BONUS 3353 PLN W LV BET  BONUS 3353 PLN  20 zł za darmo, bonus 1500 zł i 333 zł bez ryzyka - więcej na www.LVBET.pl