Betclic kod promocyjny i bonus powitalny na start

Kod promocyjny uruchamiający bonusy to domena zakładów bukmacherskich Betclic. Firma, która na polski rynek wróciła w 2018 roku nie może się jednak pochwalić zbyt dużą liczbą samych promocji. Przy podziale bonusów każdy z graczy natrafi zaledwie na dwie opcje dotyczące udogodnień. W tym artykule przedstawimy tę dwójkę, stosując się do przepisów o szczegółowości danej promocji. Poniżej znajdzie się także informacja na temat tego, jaki wpływ na bonusy ma kod promocyjny, ponieważ Betclic działa w tym zakresie dosyć ciekawe. Co trzeba wiedzieć przed wybraniem tej firmy?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie Betclic – jak kod promocyjny kształtuje bonusy?

W kontekście tej firmy, bardzo ważne okażą się przede wszystkim opinie klientów, ponieważ to one tak naprawdę budują pełny obraz na bonusy. Zanim jednak przejdziemy do charakterystyki poszczególnych promocji, warto na chwilę zatrzymać się przy frazach promocyjnych. Ich liczba z uwagi na okrojony skład samych bonusów, nie jest zbyt duża, ale za to konkretna. Dzięki współpracy przedsiębiorstwa możemy skorzystać z jednego z kodów na zakład bez ryzyka, który znajdzie się w pakiecie startowym. Najlepiej wygląda w szczególności fraza „BONUSVIP550”, ponieważ daje nadzieje na coraz lepsze wyniki na początku gry.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Mówiąc o szczegółach dotyczących kodów promocyjnych, niezwykle istotne będzie także to, gdzie taką frazę umieścić. Każdy z graczy stoi przed takim dylematem, aczkolwiek nie powinniśmy się za bardzo martwić. Zakłady bukmacherskie Betclic stawiają bowiem na tradycyjne sposoby, dlatego wszystko rozegra się już na etapie rejestracji. Miejsce na umieszczenie kodu widnieje zaraz obok propozycji na dane osobowe – np. numer PESEL czy adres zamieszkania. Skorzystanie z kodu nie jest w żadnym momencie gry obowiązkowe.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie – czy kod promocyjny uruchamia wszystkie bonusy?

W temacie fraz promocyjnych, kluczową rolę odegra również to, jakie jest ich przeznaczenie. Właściciele firmy Betclic stawiają raczej an tradycyjne rozwiązania, ponieważ dwa bonusy, które na nas czekają, znajdują się w konkretnych grupach. Pierwszy z nich – zakłada bez ryzyka, dotyczy promocji z pakietu powitalnego. W tym tekście zahaczymy jednak również o sytuację w bonusach cyklicznych, gdzie czeka na nas promocja Multi+.

Zakład bez ryzyka na poziomie 550 złotych

Zakres bonusów, z których możemy skorzystać jest w firmie Betclic mocno ograniczony. Jednakże bonus znany jako cashback, może przybrać naprawdę duże rozmiary. Poza wpisaniem kodu promocyjnego musimy również czekać na przegranie pierwszego kuponu, gdyż tylko to pozwoli na wygranie bonusu. Zwrot stawki wymaga jednak dokonania sześciokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Tylko po wykonaniu takich działań możliwe będzie skorzystanie z tych pieniędzy.

Promocja Multi+

Z kolei w pakiecie bonusów cyklicznych bardzo dobrze prezentuje się promocja Multi+. Zakłada ona procentowe zwiększanie naszej wygranej, która zależy do liczby zdarzeń na kuponie. Poniżej znajdziemy pełną listę warunków:

  • pięć zakładów – wygrana wyższa o 7%,
  • sześć zakładów – wyższa o 14%,
  • siedem zakładów – o 20%,
  • osiem zakładów – o 25%,
  • dziewięć zakładów – o 30%,
  • dziesięć zakładów – o 35%,
  • jedenaście zakładów – o 40%,
  • dwanaście zakładów – o 45%,
  • trzynaście i więcej zakładów – o 50%.
 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl