[tab name=’23/7,Pn']

17:30
Piłka nożna:Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice Eurosport
#eurosportplayer
20:00
Piłka nożna:Info:Ekstraklasa po godzinach  magazyn piłkarski Canal+Sport
#canal+sportonline
20:30
Piłka nożna:Info:Magazyn Fortuna 1. ligi  magazyn piłkarski P.Sport
#ipla

[/tab]

[tab name=’24/7,Wt']

Piłka nożna: Info:Brak transmisji ……

[/tab]

[tab name=’25/7,Śr']

00:55
Piłka nożna:  Mecz towarzyski: RCD Espanyol – Richmond Kickers Eleven 1
#ipla
01:00
Piłka nożna:Mecz towarzyski: International Champions Cup 2018
Juventus FC – FC Bayern Monachium
TVP Sport
03:05
Piłka nożna:Mecz towarzyski: International Champions Cup 2018
Mecz transmisja łączona spotkań
Borussia Dortmund – SL Benfica i Manchester City FC – Liverpool FC
TVP Sport
04:00
Piłka nożna:Mecz towarzyski: International Champions Cup 2018
AS Roma – Tottenham Hotspur FC
TVP Sport

[/tab]

[tab name=’26/7,Cz']

13:00
Piłka nożna:Mecz towarzyski: International Champions Cup 2018
Atletico Madryt – Arsenal FC
TVP Sport
19:20
Piłka nożna: Liga Europy:  Mecz 2. rundy
Jagiellonia Białystok – Rio Ave
P.Sport
#ipla
19:20
Piłka nożna: Liga Europy:  Mecz 2. rundy
Jagiellonia Białystok – Rio Ave Super
Polsat

[/tab]

[tab name=’20/7,Pt']

17:30
Piłka nożna: 1.liga polska: Garbarnia Kraków – Stal Mielec P.Sport
#ipla
17:30
Piłka nożna: Ekstraklasa: Miedź Legnica – Pogoń Szczecin ES2
#eurosportplayer

20:25

Piłka nożna: Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk Canal+Sport
#canal+sportonline

03:00

Piłka nożna: Mecz towarzyski: International Champions Cup
Manchester City FC – Borussia Dortmund
TVP Sport

[/tab]

[tab name=’21/7,Sb']

15:10

Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia nSport
Canal+Sport
#canal+sportonline
17:30
Piłka nożna: 1.liga polska: Odra Opole – GKS Tychy P.Sport
#ipla
17:40
Piłka nożna: Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia Canal+Sport
#canal+sportonline

20:05

Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin Canal+Sport
#canal+sportonline

21:45

Piłka nożna: MLS: Atlanta United – DC United Eurosport
#eurosportplayer
22:30
Piłka nożna: Info: Liga+  magazyn ligi polskiej Canal+Sport
#canal+sportonline

[/tab]

[tab name=’22/7,Nd']

15:10
Piłka nożna: Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce Canal+Sport
#canal+sportonline
17:30
Piłka nożna: Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań C+
20:00
Piłka nożna: Info: Liga+ Extra  magazyn ligi polskiej C+
21:30
Piłka nożna: Info: Liga+ Extra: Dogrywka  magazyn ligi polskiej Canal+Sport
#canal+sportonline
21:45
Piłka nożna: Mecz towarzyski: International Champions Cup
Liverpool FC – Borussia Dortmund
TVP Sport

[/tab]

[end_tabset]




[tab name=’23/7,Pn']

11:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
12:30
Szermierka: Mistrzostwa Świata w Wuxi  Eurosport
#eurosportplayer
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
17:30
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
20:25
Żużel: Liga angielska
Swindon Robins – Leicester Lions
Eleven 1
#ipla

[/tab]

[tab name=’24/7,Wt']

11:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
11:20
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer
11:25
Kolarstwo: Tour de France 
  16. etap:
Carcassonne – Bagneres-de-Luchon
Eurosport
#eurosportplayer
12:30
Szermierka: Mistrzostwa Świata w Wuxi  ES2
#eurosportplayer
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
15:30
Kolarstwo: Tour de France 
  16. etap:
Carcassonne – Bagneres-de-Luchon
Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 1. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla

[/tab]

[tab name=’25/7,Śr']

10:00
Szermierka: Mistrzostwa Świata w Wuxi  Eurosport
#eurosportplayer
11:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
14:55
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer
15:00
Kolarstwo: Tour de France 
  17. etap:
Bagneres-de-Luchon – Saint-Lary-Soulan
Eurosport
#eurosportplayer
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
15:45
Kolarstwo: Tour de France 
  17. etap:
Bagneres-de-Luchon – Saint-Lary-Soulan
Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
17:45
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer

[/tab]

[tab name=’26/7,Cz']

10:00
Szermierka: Mistrzostwa Świata w Wuxi  Eurosport
#eurosportplayer
11:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
11:05
Tenis ziemny: Turniej WTA w Nanchangu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej TVP Sport
12:00
Szermierka: Mistrzostwa Świata w Wuxi  ES2
#eurosportplayer
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
13:45
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer
13:50
Kolarstwo: Tour de France 
  18. etap:
Trie-sur-Baise – Pau
Eurosport
#eurosportplayer
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
15:45
Kolarstwo: Tour de France 
  18. etap:
Trie-sur-Baise – Pau
Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Tenis ziemny: Turniej ATP w Hamburgu  Mecz 2. rundy gry pojedynczej P.S.News
#ipla
17:45
Info:Tour de France Extra  magazyn kolarski Eurosport
#eurosportplayer
19:00
Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Finlandii  OS1: Harju 1 Canal+Sport
#canal+sportonline

[/tab]

[tab name=’20/7,Pt']

07:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
09:15
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  meldunek TVP Sport
09:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
10:55
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  1. sesja treningowa Eleven 1
#ipla
11:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
11:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
13:25
Info:Trasa Tour de France  magazyn sportowy Eurosport
#eurosportplayer
13:30
Kolarstwo: Tour de France
13. etap:
Bourg d’Oisans – Valence
Eurosport
#eurosportplayer
13:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
14:00
Tenis ziemny: Turniej WTA w Bukareszcie
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
14:55
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  2. sesja treningowa Eleven 1
#ipla
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
15:30
Kolarstwo: Tour de France
13. etap:
Bourg d’Oisans – Valence
Eurosport
#eurosportplayer
15:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
16:00
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Szwajcaria – Polska P.S.Extra
#ipla
16:15
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  meldunek TVP Sport
16:40
Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski w Lublinie  1. dzień TVP Sport
17:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
17:15
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Azerbejdżan – Rosja P.S.Extra
#ipla
17:30
Info:Trasa Tour de France  magazyn sportowy Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
18:30
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz ćwierćfinałowy kobiet
P.S.Extra
#ipla
19:30
Golf: Turniej The Open  2. dzień P.S.News
#ipla
19:45
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz ćwierćfinałowy kobiet
P.S.Extra
#ipla
20:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Monako  P.Sport
#ipla
20:00
Tenis ziemny: Turniej WTA w Bukareszcie
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
20:45
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz ćwierćfinałowy kobiet
P.S.Extra
#ipla

[/tab]

[tab name=’21/7,Sb']

11:00
Golf: Turniej The Open  3. dzień P.S.News
#ipla
11:00
Tenis ziemny: Turniej WTA w Gstaad
  1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
P.S.Extra
#ipla
11:55
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  3. sesja treningowa Eleven 1
#ipla
13:00
Golf: Turniej The Open  3. dzień P.S.News
#ipla
13:00
Tenis ziemny: Turniej WTA w Gstaad
  2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
P.S.Extra
#ipla
13:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
13:00
Kolarstwo: Tour de France
14. etap:
Saint-Paul-Trois-Châteaux – Mende
Eurosport
#eurosportplayer
14:00
Tenis ziemny: Turniej WTA w Bukareszcie
  Mecz półfinałowy gy pojedynczej
TVP Sport
14:55
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  sesja kwalifikacyjna Eleven 1
#ipla
15:00
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii  1. Mecz półfinałowy kobiet P.S.Extra
#ipla
15:00
Golf: Turniej The Open  3. dzień P.S.News
#ipla
15:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
15:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie  1. dzień P.Sport
#ipla
15:30
Kolarstwo: Tour de France
14. etap:
Saint-Paul-Trois-Châteaux – Mende
Eurosport
#eurosportplayer
16:00
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii  2. Mecz półfinałowy kobiet P.S.Extra
#ipla
17:00
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
P.S.Extra
#ipla
17:00
Golf: Turniej The Open  3. dzień P.S.News
#ipla
17:30
Info:Trasa Tour de France  magazyn sportowy Eurosport
#eurosportplayer
17:30
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  konkurs drużynowy TVP1
17:45
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  konkurs drużynowy Eurosport
#eurosportplayer
18:30
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz o 3. miejsce kobiet
P.S.Extra
#ipla
19:00
Golf: Turniej The Open  3. dzień P.S.News
#ipla
19:15
Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski w Lublinie  2. dzień TVP Sport
19:30
Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii  C+
19:45
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz finałowy kobiet
P.S.Extra
#ipla
20:00
Futbol amerykański: Polska Liga Futbolu Amerykańskiego  SuperFinał: Kozły Poznań – Warsaw Eagles P.Sport
#ipla
21:00
Sztuki walki: Cage Warriors 95 w Londynie  waga półśrednia: Mehrdad Janzemini – Stefano Paternó Eleven 1
#ipla
03:00
Boks: Walka o pas mistrzowski WBO World w Las Vegas  waga superpółśrednia: Jamie Munguia – Liam Smith P.Sport
#ipla

[/tab]

[tab name=’22/7,Nd']

10:00
Golf: Turniej The Open  4. dzień P.S.News
#ipla
11:30
Tenis ziemny: Turniej WTA w Gstaad
  Mecz finałowy gry pojedynczej
P.S.Extra
#ipla
12:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz finałowy gry podwójnej
Eleven 2
#ipla
12:00
Golf: Turniej The Open  4. dzień P.S.News
#ipla
12:00
Sztuki walki: Gala M-1 Selection w Inguszetii  Eleven 3
#ipla
12:30
Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup w Hockenheim  ES2
#eurosportplayer
13:05
Kolarstwo: Tour de France
15. etap:
Millau – Carcassonne
Eurosport
#eurosportplayer
13:30
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  parada kierowców Eleven 1
#ipla
13:30
Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski w Lublinie  3. dzień TVP Sport
14:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Loket  ES2
#eurosportplayer
14:00
Tenis ziemny: Turniej ATP w Bastad
  Mecz finałowy gry pojedynczej
Eleven 2
#ipla
14:00
Golf: Turniej The Open  4. dzień P.S.News
#ipla
15:00
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii  1. Mecz półfinałowy mężczyzn P.S.Extra
#ipla
15:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie  2. dzień P.Sport
#ipla
15:05
Formuła 1: Grand Prix Niemiec  Eleven 1
#ipla
15:45
Kolarstwo: Tour de France
15. etap:
Millau – Carcassonne
Eurosport
#eurosportplayer
16:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Loket  ES2
#eurosportplayer
16:00
Golf: Turniej The Open  4. dzień P.S.News
#ipla
16:00
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii  2. Mecz półfinałowy mężczyzn P.S.Extra
#ipla
16:15
Żużel: Nice 1. liga żużlowa: Euro Finannce Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils Eleven 2
#ipla
17:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Loket  ES2
#eurosportplayer
17:30
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  TVP1
17:30
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  konkurs indywidualny TVP Sport
17:45
Info:Trasa Tour de France  magazyn sportowy Eurosport
#eurosportplayer
17:55
Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle  Eurosport
#eurosportplayer
18:00
Golf: Turniej The Open  4. dzień P.S.News
#ipla
18:00
Sporty walki: UFC Fight Night: Shogun vs Smith  waga półciężka: Mauricio Rua – Anthony Smith; waga ciężka: Marcin Tybura – Stefan Struve P.Sport
#ipla
18:30
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
P.S.Extra
#ipla
18:45
Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów  2. runda Eleven 1
#ipla
19:45
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy w Holandii 
Mecz finałowy mężczyzn
P.S.Extra
#ipla
02:00
Rugby 7: Puchar Świata w San Francisco  Eurosport
#eurosportplayer
03:00
Rugby 7: Puchar Świata w San Francisco  Eurosport
#eurosportplayer

[/tab]
[end_tabset]