liga europejska_2

Oto wykaz transmisji 5.kolejki fazy grupowej w Lidze Europy. Spotkania pokażą kanały nc+, ale również TVP SPORT i EUROSPORT!

[tab name=’23/11,Czw']

17:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
FK Astana – Villarreal CF
Eurosport
#eurosportplayer
#ipla
18:55
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Atiker Konyaspor – Olympique Marsylia
nSport
#canal+sportonline
18:55
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Athletic Bilbao – Hertha Berlin BSC
TVP Sport
#sport.tvp.pl
18:55
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Rosenborg BK – Real Sociedad
Canal+Sport
#canal+sportonline
18:55
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Lazio – SBV Vitesse
Canal+Sport2
#canal+sportonline
19:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
FC Köln – Arsenal FC
Eurosport

19:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Multiliga
#canal+now
#canal+sportonline

19:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Nice – SC Zulte Waregem
#eurosportplayer
19:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
BATE Borysów – Crvena Zvezda
#eurosportplayer
19:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Viktoria Pilzno – Steaua Bukareszt
#eurosportplayer
19:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Lokomotiv Moskwa – FC Kobenhavn
#eurosportplayer
19:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Ostersunds – Zoria Ługańsk
#eurosportplayer

21:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Multiliga
#canal+now
#canal+sportonline

21:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
FK Partizan – BSC Young Boys
nSport
#canal+sportonline
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
SC Braga – TSG 1899 Hoffenheim
Eurosport
#eurosportplayer
#ipla
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Everton FC – Atalanta
TVP Sport
#sport.tvp.pl
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
AC Milan – FK Austria Wiedeń
Canal+Sport
#canal+sportonline
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Olympique Lyon – Apollon FC
Canal+Sport2
#canal+sportonline

21:00

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Sheriff Tyraspol – Fastav Zlin
#eurosportplayer
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Skenderbeu Korcza – Dynamo Kijów
#eurosportplayer
21:00
Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Maccabi Tel Awiw – Slavia Praga
#eurosportplayer

23:30

Piłka nożna:Liga Europy:5.kolejka fazy grupowej
Skróty spotkań kolejki
nSport
Canal+Sport
#canal+sportonline

[/tab]

[end_tabset]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]

Info:
Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany w ramówce. Wydarzenia sportowe podawane są, dla Państwa wygody, często z dużym wyprzedzeniem czasowym.
Wykaz transmisji jest na bieżąco aktualizowany.

[/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o wszystkich sportowych transmisjach.[/dropshadowbox]