STS i Fortuna – liderzy rynku bukmacherów online
STS i Fortuna to zdecydowani liderzy rynku zakładów bukmacherskich online w Polsce. O tym jak silna jest pozycja tych dwóch firm świadczy to, że posiadają one ok. 80% udziałów w rynku (ok 47% STS i 34% Fortuna). Taka dominacja na rynku nie wzięła się znikąd – wymienione firmy to podmioty które rzeczywiście posiadają najlepszą ofertę bukmacherską na rynku.


STS zakłady bukmacherskie
STS to bukmacher działający w Polsce od 1997 roku. Na początku swojej działalności bukmacher skupiał się na rozwijaniu i powiększaniu ilości punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce. Rozwój Internetu sprawił jednak, że oferta zakładów bukmacherskich STS przeniosła się też do sieci i to właśnie tam gracze najchętniej obstawiają zakłady. W STS znajdziemy się wiele typów zakładów. W ofercie znaleźć można jednak nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również zakłady live, sportowe transmisje na żywo, wirtualne zakłady, zakłady na esport, a także liczne promocje i bonusy.


Fortuna zakłady bukmacherskie
Fortuna to drugi z bukmacherów, którego można polecić dla każdego rodzaju gracza, ponieważ oferta jest na tyle obszerna, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście tak jak w przypadku STS, nie znajdziemy tutaj kasyna online, jednak jest to normalne, ponieważ żaden z polskich bukmacherów nie może oferować gier online na swojej stronie internetowej. Fortuna oferuje ciekawy pakiet bonusów dla nowych graczy.


Inni legalni bukmacherzy online w Polsce
Wśród pozostałych firm bukmacherskich, które obok Fortuny i STS mogą pochwalić się największą ilością graczy są takie firmy jak Betclic (powrócił do Polski w lipcu 2019 roku), Totolotek, PZBuk, Forbet czy ETOTO. W przypadku tych firm oferta bukmacherska również stoi na bardzo wysokim poziomie. Obok STS i Fortuny, na polskim rynku tylko Betclic oferuje dla swoich klientów darmowe transmisje sportowe. Dobrą informacją jest to, że każda z tych firm posiada w swojej ofercie bonus powitalny, dzięki któremu można wypróbować bukmachera – sprawdzić jego stronę internetową, ofertę zakładów, czy metody płatności.