13 stycznia, miłośnicy sportów walki będą świadkami Prime Show MMA 7 w Koszalinie, gdzie dojdzie do emocjonujących walk debiutantów oraz doświadczonych zawodników.

Wyczekiwane Rewanże i Emocjonujące Pojedynki

Centrum uwagi skupia się na rewanżu Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Ich pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem Jóźwiaka, a teraz kibice z niecierpliwością czekają na kolejną rundę tej rywalizacji w boksie na małe rękawice.

Na liście najbardziej oczekiwanych walk znajduje się także pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Adamem Soroko. W formule K-1 obaj zawodnicy zapowiadają techniczne i dynamiczne starcie.

Debiuty i Powroty

Do klatki powróci Erko Juna, który zmierzy się z Pawłem „Trybsonem” Trybałą, fani sportów walki dostrzegają szansę na zacięte i pełne napięcia starcie. Jun, znany z efektownych występów na galach KSW, ma okazję ponownie zademonstrować swoje umiejętności.

Niespodziewanie, Natan Marcoń, po kontrowersjach na Clout MMA, staje przed podwójnym wyzwaniem, biorąc udział w dwóch walkach tej samej nocy.

Prime Show MMA 7 przyciąga również uwagę dzięki debiutowi Natalii Wayne, aktorki filmów dla dorosłych, która zmierzy się z Bernadetą „Bouncing Betty” Urbańską.

Karta walk

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański / boks małe rękawice
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Adam Soroko / K-1
Natan Marcoń – zwycięzca walki Bagieta/Kapela / boks małe rękawice
Natan Marcoń -Tomasz Olejnik / boks małe rękawice
Michał „Bagieta” Gorzelańczyk -Jan Kapela / MMA
Paweł „Trybson” Trybała – Erko Jun / MMA
Natalia Wayne – Bernadeta „Bouncing Betty” Urbańska / MMA
Łukasz „Magical Jr” Malankowski – Jakub Lasik / boks małe rękawice
Tomasz Chic – Rafał Gawron / MMA
Grzegorz „Hellboy” Głuszcz – Dawid „Ambro” Ambroziak / MMA
Michał Cichy – Marek Jówko / MMA