CLOUT MMA 3 – Warszawa stanie się świadkiem niecodziennych pojedynków, które zrewolucjonizują świat MMA. Ta gala przyciągnie nie tylko zagorzałych fanów, ale również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z mieszanką sztuk walki.

Od Boiska do Klatki: Nieoczekiwane Starcia w MMA

Pojedynek, który wzbudza najwięcej emocji, to konfrontacja między Tomaszem „Gianni” Hajto a Jakubem Wawrzyniakiem, obaj znani z piłkarskich boisk, teraz zmierzą się w zupełnie nowym wymiarze rywalizacji.

Denis „Bad Boy” Załęcki, znany ze swojego agresywnego stylu, zmierzy się z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem i Natanem Marconiem w jednym wieczorze, co stanowi rzadkość w świecie MMA.

Wyjątkowe Starcie Sportowców w MMA

Zbigniew Bartman, były siatkarz, stanie naprzeciw Błażeja Augustyna, znanego z piłkarskich boisk. To starcie podkreśla wszechstronność i odwagę sportowców w przekraczaniu granic własnych dyscyplin.

Na uwagę zasługują również pojedynki Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim oraz Marianny Schreiber z Moniką Laskowską, które z pewnością dostarczą widzom niezapomnianych emocji.

Transmisja Gali dla Fanów MMA

Gala CLOUT MMA 3 będzie dostępna na żywo w systemie PPV na stronie cloutmma.tv, a pierwsze dwa pojedynki będzie można obejrzeć za darmo na kanale YouTube organizacji. To świetna okazja dla wszystkich, by doświadczyć dynamiki i emocji MMA.

Karta walk

Karta walk prezentuje się następująco:

Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice
Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA
Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice
Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA
Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice
Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice
Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice
Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

CLOUT MMA 3 nie tylko oferuje widowiskowe pojedynki, ale również pokazuje, jak sportowcy z różnych dziedzin mogą odnaleźć się w świecie MMA, stając się inspiracją dla wielu. To gala, która z pewnością przejdzie do historii.