UFC to największa na świecie federacja MMA. Organizują oni w ciągu roku szereg gal, na których mierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata. W szeregach tej organizacji znajduje się również wielu polaków,  odnoszących duże i mniejsze sukcesy. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie transmisjami z gal UFC rośnie w naszym kraju. W tym artykule dowiecie się gdzie, można legalnie obejrzeć gale, ile gal jest rocznie organizowanych, gdzie się odbywają i gdzie znajdziecie transmisje ufc za darmo.

Gdzie oglądać galę UFC

W Polsce prawda do transmitowania posiada telewizja Polsat. Dostęp do ich transmisji można uzyskać jeżeli posiadamy w naszym pakiecie telewizyjnym usługę Polsat Sport Fight. Jeżeli nie mamy takiego kanału, należy zorientować się u swojego dostarczyciela abonamentu czy ma taki pakiet i ile on kosztuje. Polsat udostępnia także transmisje na swojej platformie internetowej Polsat Box Go. Dostęp do transmisji sportowych Polsatu za pomocą ich platformy, można uzyskać po opłaceniu specjalnego abonamentu miesięcznego Polsat Box Go Sport. Miesięczny koszt takiej subskrypcji wynosi 40 złotych.

Galę UFC można oglądać także na oficjalnej platformie należącej do federacji. Platforma UFC Fight Pass udostępnia wszystkie wydarzenia związanie z federacją w ramach abonamentu. Miesięczny koszt subskrypcji to 10 euro. Istnieje możliwość wykupienia rocznego pakietu, którego koszt to 89 euro. Na tej platformie nadawane są również transmisje z innych mniejszych gal, które są wspierane przez UFC.

Transmisje u bukmacherów

Nie wszyscy wiedzą, że legalne transmisje z wielu wydarzeń sportowych można również śledzić za pomocą platform należących do bukmacherów. UFC można oglądać na stronie fortuna.tv należącej do największego bukmachera działającego na terenie naszego kraju. Fortuna udostępnia praktycznie transmisje UFC za darmo. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto i obstawić w ostatnim okresie jeden zakład za minimum 2 złote. Jest to wiec bardzo atrakcyjna i tana opcja dla osób chcących oglądać transmisje UFC za darmo.

Jakość obrazu jest bardzo dobra na platformie fortuny, a oprócz tego nie będą nam przeszkadzały żadne reklamy. Jest to legalne źródło transmisji z UFC, które dostępne jest dla każdej pełnoletniej osoby. Założenie konta u bukmachera wymaga bowiem ukończenia 18 roku życia. Jest to też najwygodniejsza forma dla osób, które regularnie obstawiają zakłady. Dzięki temu mogą robić obydwie rzeczy za pomocą jednej platformy.

transmisje ufc za darmo
Fot. nikkimeel / shutterstock.com

Gdzie i kiedy odbywają się gale UFC?

Gale UFC odbywają się kilkanaście razy w ciągu roku. Ich częstotliwość jest dość duża, dlatego zazwyczaj w ciągu miesiąca odbywa się więcej niż jedna gala. Tak często organizowane wydarzenia sprawiają, że fani MMA nie mają kiedy się nudzić. Oficjalna rozpiska kiedy i gdzie odbędzie się dana gala jest udostępniana co jakiś czas przez oficjalne media należące do UFC. Gale najczęściej odbywają się na terenie USA. Nie oznacza to jednak, że tylko tam. W ciągu roku federacja organizuje wydarzenia na całym świecie. Gale odbywają się na wszystkich kontynentach i w różnych krajach. Nic dziwnego więc, że raz będziemy oglądać transmisje z Emiratów Arabskich, a raz z terytorium Kanady.