Oczekiwane z wielkim zainteresowaniem wydarzenie sportowe, Fame MMA Reborn, już 9 grudnia 2023 roku zaprasza fanów do Łodzi na wieczór pełen ekscytujących pojedynków. W programie znalazły się walki, które nie tylko dostarczą emocji, ale też zapiszą się w pamięci miłośników sportów walki.

Największe Starcia na Gali

Fani MMA nie mogą się doczekać głównego wydarzenia wieczoru – starcia między Sylwestrem Wardęgą a Sebastianem Fabijańskim. To spotkanie obiecujących zawodników zapowiada się jako główny punkt programu, gwarantując wielkie emocje.

Również godny uwagi jest pojedynek Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, który z pewnością dostarczy nie mniej emocji, demonstrując zarówno umiejętności fizyczne, jak i taktyczne obu zawodników.

Zacięta Rywalizacja na Karcie Walk

Gala Fame MMA Reborn charakteryzuje się nie tylko starciami znanych nazwisk, ale także pojawieniem się nowych twarzy, które mogą zaskoczyć swoim podejściem do walki. Wzrok kibiców z pewnością przyciągnie pojedynek Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem, który zapowiada się na jedno z najbardziej intensywnych starć wieczoru.

Karta Walk

Sylwester Wardęga – Sebastian Fabijański: walka wieczoru
Patryk Bandurski – Piotr Szeliga
Norman Parke – Maciej Sulęcki
Amadeusz Roślik – Kornel Regel
Dariusz Kaźmierczuk – Norbert Gierczak
Dominik Zadora – Michał Pasternak
Elizabeth Anorue – Natalia Korgol
Adrian Polański – Grzegorz Gancewski
Natan Marcoń – Jakub Maślanka
Iga Kozińska – Weronika Malinowska
Marcin Wrzosek – Tomasz Gromadzki

9 grudnia 2023 roku w Łodzi, gala Fame MMA Reborn stanie się miejscem, gdzie sportowe emocje spotkają się z niezapomnianym widowiskiem, zapewniającym niezapomniane wrażenia dla każdego fana.