mistrzostwa-swiata-2026
Mistrzostwa Świata 2026
liga-mistrzow
Liga Mistrzów
mistrzostwa-europy-u-19
Mistrzostwa Europy U-19
mecz-towarzyski
Mecz towarzyski
turniej-wimbledon
Turniej Wimbledon
grand-prix-wielkiej-brytanii
Grand Prix Wielkiej Brytanii
kolarstwo
Kolarstwo
eliteserien
Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa)
speedway-ekstraliga
Speedway Ekstraliga żużlowa
golf
Golf
liga-konferencji-europy
Liga Konferencji Europy
wnba
WNBA
elite-league
Elite League (Angielska Liga Żużlowa)
speedwayligaen-liga-dunska-zuzel
SpeedwayLigaen (Liga Duńska Żużel)
krajowa-liga-zuzlowa
Krajowa Liga Żużlowa

Nadchodzi tenisowy hit - Australian Open 2013!

Nadchodzi tenisowy hit - Australian Open 2013!
Źródło zdjęcia: ''

Turniej Australian Open, rozpoczyna się 14 a kończy 27 stycznia i transmitowany będzie na żywo na kanałach EUROSPORT i EUROSPORT2.


Na obu kanałach zobaczymy łącznie około 230 godzin transmisji na żywo z kortów Melbourne Park. W pierwszej odsłonie tegorocznego Wielkiego Szlema będziemy mogli oglądać zmagania trojga Polaków, rozstawionej z numerem czwartym Agnieszki Radwańskiej, Urszuli Radwańskiej (nr 35) oraz Jerzego Janowicza, który startował będzie z numerem 25.

Relacje z pierwszej części turnieju (14-22.01) transmitowane będą codziennie od 1.00 do ok. 14.30. Transmisje półfinałów: od 24 do 27 stycznia. EUROSPORT2 pokaże dodatkowo na żywo finał gry deblowej kobiet i mężczyzn oraz finał miksta.

Dyscypliny sportowe

Data publikacji: 11.01.2013 9:17

Autor: Michał Niżny