Liga Mistrzów. Gdzie oglądać? Mecze na żywo i transmisje live stream online w Internecie

Oglądaj wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo w tv, a takze online w internecie korzystając z takich urządzeń jak komputer, telefon lub tablet. W Polsce wszystkie spotkania Champions League pokazywane są zarówno w telewizjach satelitarnych, kablowych jak również przez Internet.

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów online w Internecie i tv?

Aby oglądać Ligę Mistrzów online w internecie i tv należy wykupić specjalny pakiet kanałów Polsatu Sport Premium. Jest to dodatkowo płatna opcja dostępna u wybranych operatorów kablowych, satelitarnych, a także w internetowym serwisie Ipla.tv. Ponadto w każdym tygodniu trwajacego sezonu jeden wybrany mecz transmitowany jest w telewizji TVP, a także na stronie Sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów na żywo i za darmo?

Wybrane spotkania Ligi Mistrzów na żywo i za darmo pokazywane są na antenach głównych Telewizji Polskiej, a także w internecie na stronie Sport.tvp.pl. Jest to oficjalny serwis TVP na którym można oglądać transmisje online. Niestety nie ma możliwości oglądania meczów Ligi Mistrzów za darmo w transmisjach dostępnych na stronach bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.