Na początku chcemy zaznaczyć, że nagrody bez depozytu nie są oszustwem typerów i mają na celu pobudzić graczy do obstawiania w serwisie danego bukmachera. Profity te pozwalają obstawiać zakłady sportowe bez doładowania rachunku. Dzięki darmowej premii gracze mogą zdobyć porządne doświadczenie bez wkładu własnego.

Nagrody bez opłat to bardzo przyciągający element zarówno dla stałych typerów, jak i dla nowicjuszy. Renomowani operatorzy często oferują typerom kilka profitów na start bez początkowych wpłat, które mogą występować w formie freebetów czy środków pieniężnych. Do uzyskania tych nagród wystarczy otworzyć profil użytkownika na oficjalnej stronie operatora. Poniżej dokładnie wyjaśnimy jak uzyskać premię bez depozytu i obstawiać internetowe zakłady sportowe bez wydawania własnych pieniędzy.

Jak uzyskać bonusy na zakłady bez depozytu

Już wspominaliśmy, że do otrzymania premii bez depozytu należy otworzyć konto osobiste w serwisie hazardowym. Niektórzy operatorzy hazardowi wymagają od klientów spełnienia innych warunków: zapisania się do newslettera, wysłania skanów dokumentów, potwierdzenia adresu poczty elektronicznej.

Co ważne, nagroda bez depozytu ma poniższe cechy:
1. Każdy typer ma prawo do skorzystania z benefitu tylko raz.
2. Profit jest skierowany do nowych użytkowników witryny bukmacherskiej.
3. Nagroda bez depozytu ma pewne ograniczenie czasowe.
4. Typer może wykorzystać premię na typowanie zakładów na realne pieniądze.

Bonus startowy najczęściej występuje w formie premii pieniężnej i jest naliczany na rachunek bonusowy typera automatycznie. Freebet to bezpłatny zakład, który nie wymaga od graczy inwestycji własnych pieniędzy. Możemy zawrzeć darmowy zakład i wygrać realne nagrody bez jakichkolwiek wpłat. Wysokość freebetu zwykle wynosi kilkadziesiąt złotych.
Nagrody bez depozytu są objęte obowiązkowymi wymaganiami obrotu. To jasne, że polscy bukmacherzy nie organizują stałych czy okresowych promocji, w których typerzy mogą pozyskać extra pieniądze bez żadnych wymagań obrotu. Dlatego zalecamy zwracać specjalną uwagę na regulamin bonusowy danego operatora, żeby po założeniu profilu w serwisie bukmacherskim nie zaskoczyć się tymi wymaganiami.

Jak typować zakłady sportowe bez depozytu

Obstawianie zakładów sportowych bez doładowania rachunku odbywa się dokładnie w taki sam sposób, jak i w przypadku typowania za własne pieniędzy. Aby dokonać zakładu za środki bonusowe, zalecamy postępować zgodnie z instrukcją:

• założyć profil gracza w serwisie hazardowym;
• aktywować nagrody bonusowe bez depozytu;
• poczekać na naliczenie premii na rachunek bonusowy;
• wybrać wydarzenie i dokonać stawki;
• czekać na wynik meczu.

Co istotne, możemy obstawiać zarówno zakłady live, jak i prematch. Propozycja ta bez wątpliwości spodoba się pasjonatom hazardu, którzy jeszcze nie znają się na typowaniu zakładów i obawiają się straty kapitału już na początku zabawy hazardowej. Jeśli typerom nie uda się zdobyć prawdziwej wygranej na starcie, to nie zniechęci ich do kolejnego obstawiania, gdyż uzyskują niezbędne doświadczenie bez ryzyka.

To oczywiste, że darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyda się mnóstwu nowych typerów. Warto jednak poznać podstawowe zasady otrzymania nagród. W tym celu zaleca się przeczytać Regulamin bonusowy danego bukmachera. Na uaktywnienie niektórych nagród musimy poczekać kilka godzin lub kilka dni. Jeśli nie otrzymaliśmy premii w terminie, warto kontaktować się z pracownikami operatora w celu wyjaśnienia wątpliwości.