Coraz liczniejsza konkurencja na polskim rynku zmusza firmy bukmacherskie do proponowania coraz ciekawszych ofert promocyjnych – zarówno dla nowych użytkowników, jak i tych już zarejestrowanych. Najpopularniejszą propozycją, którą firmy starają się zachęcać, jest bonus zależny od wielkości wpłaconego depozytu.

Drugimi równie popularnymi są tak zwane freebety (określona kwota na postawienie jednego kuponu, bez wymogu wpłacenia pieniędzy na konto gracza). Zarówno pierwsze, jak i drugie obarczone są wymaganiem obrotu ewentualnej wygranej, jednak mimo to skutecznie nęcą nowych graczy. Przyjrzyjmy się jakie bonusy dostępne są u trzech dużych i legalnych bukmacherów, czyli w Fortunie, STS-ie i Betclicu.

Promocje od bukmachera Fortuna

Bukmacher znany z inwestowania w polski sport i sponsor główny 1. ligi piłkarskiej w Polsce ma dość skromną ofertę bonusów dla swoich użytkowników. Na obecną chwilę proponuje rozwiązania bonusowe. Pierwszy z nich, powitalny, polega na podwojeniu wpłaconej kwoty przez użytkownika. Górnym limitem objętym promocją jest kwota 1000 złotych. Warunkami wypłaty ewentualnych środków jest 4-krotny obrót w ciągu 30 dni. Kupony muszą składać się minimum z 3 zdarzeń i minimalnym AKO 1.9. Drugą propozycją jest freebet w wysokości 20 złotych i tutaj bukmacher wychodzi frontem do klienta, wymagając od niego tylko jednokrotnego obrotu wygranej sumy. Ostatnim bonusem jest zakład bez ryzyka do 100 złotych. Tutaj w przypadku poprawnego wytypowania zdarzeń kwota dostępna jest dla gracza bez wymogu obrotu.

Bukmacher STS oferuje dwie promocje na start

Star-Typ Sport w porównaniu do Fortuny ma dużo więcej polotu, jeśli chodzi o bonusy dla swoich klientów. Obecnie proponuje 8 różnych, niezależnych promocji. Najciekawiej zapowiada się oferta „4 kupony, 1 gratis”. Gracz chcący skorzystać z tej propozycji, musi postawić 4 kupony za 11 zł, a AKO musi wynosić minimum 1.85. Po spełnieniu tych wymogów STS przyzna automatycznie bonus w wysokości 11 złotych na piąty zakład. W przypadku wygranej warunkami wypłaty jest trzykrotny obrót bonusu (11 złotych) przy minimalnym AKO 1.91. Dodatkowo STS proponuje Bezpieczne 20 złotych przy obstawianiu Betagames, 50 złotych za zaproszenie kolegi i do 1200 złotych do pierwszej wpłaty.

LV BET, czyli dwa bonusy na start

LV Bet jest najbardziej rozrzutny w kontekście bonusów do depozytu. Oferuje aż wypłatę do 1500 złotych dzieląc to wszystko na dwa bonusy – do pierwszej (maks, 1000 zł) i do drugiej wpłaty (maks. 500 zł). Pierwszy należy obrócić 4-krotnie, drugi 3-krotnie przy AKO minimalnym 2.0. Dodatkowo dla nowych użytkowników dostępne są freebety na zakłady bukmacherskie i sporty wirtualne w wysokości 20 złotych – restrykcje przy wypłacie ponownie nie są zbyt wygórowane. Bukmacher oczekuje 2-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0.