Netia kanały sportowe na żywo. Transmisje live w internecie za darmo

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, będacym częścią grupy Cyfrowy Polsat. Klientom proponuje usługi telewizyjne oraz internet stacjonarny i mobilny. Kieruje swoją ofertę zarówno do użytkowników prywatnych, jak i firmowych oraz instytucji.

Transmisje sportowe w Netii

Telewizję i internet w Netii można kupić w różnych pakietach, które dzielą się na 3 grupy: Na start, Dla Kinomanaka oraz Dla Fanów Sportu. W kategorii sportowej do wyboru są takie zestawy jak Pakiet Kibic z internetem 150 Mb/s lub 300 Mb/s z TIDAL (105 kanałów, w tym 14 sportowych), Pakiet Super Kibic z internetem 150 Mb/s lub 300 Mb/s z TIDAL (113 kanałów, w tym 16 sportowych + kanały z grupy Canal+) oraz Pakiet Canal+ Prestige z internetem 150 Mb/s lub 300 Mb/s z TIDAL (95 kanałów, w tym kanały z grupy Canal+). Okres trwania umowy do 24 miesiące.

Bogata oferta Netii

Osoby posiadające telewizję od Netii mają możliwość odbioru wszystkich kanałów sportowych działających na polskim rynku. Po wykupieniu jednego z pakietów premium, mogą uzyskać dostęp do kanałów sportowych z grup Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium, Eleven Sports, Eurosport i Canal+.

Kibice piłki nożnej na kanałach grupy Polsat Sport Premium mogą oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a na kanałach Eleven Sports spotkania La Liga, Bundesligi oraz Serie A. Na antenach grupy Canal+ również dostępna jest liga hiszpańska, włoska i niemiecka, a dodatkowo również Premier League. Na kanałach Polsatu Sport można natomiast oglądać mecze Pucharu Polski.