Wykaz sportowych transmisji na żywo w TV!

08:00
SNOOKER:
Turniej Shanghai Masters
 Mecz finałowy
EUROSPORT 2
08:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship
Wyścig otwierający w Szanghaju
EUROSPORT 1
08:40
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Rozgrzewka w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
08:55
LEKKOATLETYKA:
Maraton Berliński 
TVP SPORT
09:10
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Rozgrzewka w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
09:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship
Wyścig główny w Szanghaju
EUROSPORT 1
09:40
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Rozgrzewka w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
11:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Eurocup Formula Renault 2.0
 Wyścig w Spa-Francorchamps
EUROSPORT 1
11:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Wyścig w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
11:45
BADMINTON:
Valcolor Polish International 
TVP SPORT
12:20
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Wyścig w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
12:30
GOLF:
European Tour Porsche Open
finał
CANAL+SPORT 2
12:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Drift Masters Grand Prix
 10. runda w Gdańsku
nSPORT+
13:00
MOTOCROSS:
Motocross of Nations w Maggiorze 
EUROSPORT 2
14:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Aragonii 
Wyścig w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:00
GOLF:
Deutsche Bank Polish Masters 
TVP SPORT
14:30
KOLARSTWO:
Eneco Tour 
7. etap:
Bornem – Geraardsbergen
EUROSPORT 1
15:30
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
 Rewanżowy mecz o 3. miejsce
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
nSPORT+
17:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy w Bielsku-Białej
Estonia – Finlandia
POLSAT SPORT
17:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
 Mecz fazy grupowej
Wisła Płock – FC Barcelona Lassa
ELEVEN SPORTS
18:15
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
 Rewanżowy mecz finałowy: Stal Gorzów – Get Well Toruń
nSPORT+
18:55
HOKEJ:
Puchar Świata w Toronto
Mecz półfinałowy
TVP SPORT
20:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy w Bielsku-Białej
Polska – Węgry
POLSAT SPORT
21:00
Magazyn PGE Ekstraligi magazyn żużlowy nSPORT+
22:15
FUTSAL:
Mistrzostwa świata w Kolumbii
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
22:25
FUTSAL:
Mistrzostwa świata w Kolumbii
Mecz ćwierćfinałowy
TVP SPORT
00:45
FUTSAL:
Mistrzostwa świata w Kolumbii
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
00:55
FUTSAL:
Mistrzostwa świata w Kolumbii
Mecz ćwierćfinałowy
TVP SPORT
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL
Spotkanie w ramach rozgrywek 
ELEVEN SPORTS

Serwis zastrzega sobie możliwość zmiany w ramówce. Wydarzenia sportowe podawane są, dla Państwa wygody, często z dużym wyprzedzeniem czasowym.
Wykaz transmisji jest na bieżąco aktualizowany.

Informacje o piłkarskich transmisjach.