Mecz finałowy kobiet w tenisowym US Open, żużlowe Grand Prix Słowenii, mecz towarzyski w siatkówce kobiet Polska – Turcja i wiele więcej na żywo na kanałach sportowych!



12 WRZEŚNIA 2015
KANAŁ

08:00

LEKKOATLETYKA:
PZU Festiwal Biegowy – Krynica-Zdrój 
TVP SPORT
08:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Zawody Pucharu Świata siatkarzy
Australia – Egipt
POLSAT SPORT EXTRA
08:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Zawody Pucharu Świata siatkarzy
Tunezja – Wenezuela
POLSAT SPORT NEWS
08:30 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Wyścig w klasie FIA World Touring Car Championship
 Kwalifikacje w Japonii
EUROSPORT 1
09:45 LEKKOATLETYKA:
PZU Festiwal Biegowy – Krynica-Zdrój 
TVP SPORT
09:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 3. Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
10:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 3. Sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
11:00 FUTBOL AUSTRALIJSKI:
Australian Football League 
Kwalifikacje
EUROSPORT 2
11:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Zawody Pucharu Świata siatkarzy
Rosja – Argentyna
POLSAT SPORT
11:45 LEKKOATLETYKA:
PZU Festiwal Biegowy – Krynica-Zdrój 
TVP SPORT
11:55 JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Blair Castel 
 Cross
TVP SPORT
12:10 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Zawody Pucharu Świata siatkarzy
Japonia – Kanada
POLSAT SPORT EXTRA
12:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
12:45 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
World Series by Renault Wyścig w Nürburgu
EUROSPORT 1
13:30 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 4. Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:00 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
14:10 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:15 KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana
 20. etap:
San Lorenzo de El Escorial – Cercedilla
EUROSPORT 1
14:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
15:00 SIATKÓWKA KOBIET:
 Mecz towarzyski
Polska – Turcja
POLSAT SPORT
15:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Wyścig w Grand Prix San Marino
 Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
16:50 LEKKOATLETYKA:
PZU Festiwal Biegowy – Krynica-Zdrój 
TVP SPORT
17:05 FUTBOL AMERYKAŃSKI:
 Mecz towarzyski
Polska – Belgia
TVP SPORT
17:30 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga:
Orlen Wisła Płock – Azoty-Puławy
POLSAT SPORT
17:45 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:00 TENIS ZIEMNY:
Wielkoszlemowy turniej US Open w Nowym Jorku
 Mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn
EUROSPORT 1
18:40 ŻUŻEL:
Grand Prix Słowenii 
CANAL+
19:30 BOKS:
32. Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma 
POLSAT SPORT
20:00 BOKS:
Walka o mistrzowski pas federacji WBC International w Londynie
Anthony Joshua – Gary Cornish
POLSAT SPORT EXTRA
20:45 Gem, set i Mats magazyn tenisowy EUROSPORT 1
20:55 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turniej EuroBasket 2015
 Mecz 1/8 finału
TVP SPORT
21:00 TENIS ZIEMNY:
Wielkoszlemowy turniej US Open w Nowym Jorku
 Mecz finałowy kobiet
EUROSPORT 1
22:00 BOKS:
Walka o mistrzowski pas federacji WBC International w Londynie
Anthony Joshua – Gary Cornish
POLSAT SPORT
23:30 Gem, set i Mats magazyn tenisowy EUROSPORT 1
01:00 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Rajdowe Mistrzostwa Świata
Rajd Australii 14.
Odcinek specjalny: Wedding Bells 1
POLSAT SPORT EXTRA

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Plan transmisji może ulec zmianie![/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]