Wykaz sportowych transmisji na żywo.
Żużlowe Grand Prix Polski, turniej towarzyski w koszykówce mężczyzn w Bydgoszczy, w którym zmierzą się Polska i Belgia, Liga Europejska siatkarek i spotkanie Polska – Węgry. Kolejny dzień lekkoatletycznych MŚ w Pekinie, snookerowy turniej European Tour w Fürth, Motocyklowe Mistrzostwa Świata w Grand Prix Wielkiej Brytanii, a także piłka ręczna mężczyzn i towarzyski pojedynek VIVE Tauron Kielce – Paris Saint-Germain! Oto sportowa ramówka na sobotę 29 sierpnia 2015!



29 SIERPNIA 2015
KANAŁ
06:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
08:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
08:30 FUTBOL AUSTRALIJSKI:
Australian Football League
North Melbourne – Western Bulldogs
EUROSPORT 2
10:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
10:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 3. Sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
10:15 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 1. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT NEWS
10:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 3. Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
11:15 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 2. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT NEWS
11:15 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
2. dzień
EUROSPORT 2
11:45 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
11:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 3. Sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
12:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja popołudniowa
EUROSPORT 1
12:20 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja popołudniowa
TVP SPORT
12:30 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja popołudniowa
TVP 2
13:00 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
2. dzień
EUROSPORT 2
13:00 ŻEGLARSTWO:
Louis Vuitton America’s Cup World Series w Göteborgu 
CANAL+SPORT 2
13:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
13:45 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja popołudniowa
TVP 1
14:30 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 4. Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
15:00 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
 Mecz towarzyski
VIVE Tauron Kielce – Paris Saint-Germain
POLSAT SPORT
15:10 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
15:15 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
15:30 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 Mecz o 3. miejsce kobiet
POLSAT SPORT NEWS
15:30 JEŹDZIECTWO:
 Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Strzegomiu
 Cross
TVP SPORT
15:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
15:45 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
16:00 KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana
 8. etap:
Puebla de Don Fadrique – Murcja
EUROSPORT 1
16:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
16:30 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 Mecz finałowy kobiet
POLSAT SPORT NEWS
17:30 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 Ceremonia medalowa turnieju kobiet
POLSAT SPORT NEWS
17:45 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:10 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Olsztynie
 Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
18:30 ŻUŻEL:
Grand Prix Polski 
CANAL+
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Winston-Salem
 Mecz finałowy
POLSAT SPORT EXTRA
19:50 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turniej towarzyski w Bydgoszczy 
Polska – Belgia
POLSAT SPORT NEWS
20:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Europejska 
Polska – Węgry
POLSAT SPORT
20:30 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
2. dzień
EUROSPORT 2
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz finałowy
TVP SPORT
01:25 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
9. dzień
Sesja poranna
TVP SPORT
01:30 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
9. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
03:30 BOKS:
Gala w Inglewood
Shane Mosley – Ricardo Mayorga
CANAL+SPORT
05:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Dominikana – Serbia
POLSAT SPORT
05:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Argentyna – Algieria
POLSAT SPORT EXTRA
Plan transmisji może ulec zmianie!
Informacje o piłkarskich transmisjach.