Wykaz sportowych transmisji na żywo.
European Tour w Fürth w snookerze, Motocyklowe Mistrzostwa Świata w Grand Prix Wielkiej Brytanii, kolejny dzień Mistrzostw Świata w lekkoatletyce w Pekinie, kolarski wyścig Vuelta a Espana, półfinały w tenisowych turniejach ATP w Winston-Salem oraz WTA w New Haven, a także mecz towarzyski Polska – Islandia w koszykówce mężczyzn w Bydgoszczy, gala sportów walki MMA Bellator 141 oraz Polska – Węgry w Lidze Europejskiej siatkarek!



28 SIERPNIA 2015
KANAŁ
09:30 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
1. dzień
EUROSPORT 2
10:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 1 .Sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
10:15 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
7. dzień
Sesja popołudniowa
EUROSPORT 1
10:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 1 .Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
11:00 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
1. dzień
EUROSPORT 2
11:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 1 .Sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
12:45 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
13:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
7. dzień
Sesja popołudniowa
EUROSPORT 1
13:15 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
7. dzień
Sesja popołudniowa
TVP SPORT
13:25 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
7. dzień
Sesja popołudniowa
TVP 2
14:00 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
1. dzień
EUROSPORT 2
14:10 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 2 .Sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
15:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 2 .Sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
15:45 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
16:00 KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana
 7. etap:
Jódar – La Alpujarra
EUROSPORT 1
16:00 SNOOKER:
European Tour w Fürth 
1. dzień
EUROSPORT 2
16:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Wielkiej Brytanii 
 2 .Sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
17:45 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz półfinałowy
TVP SPORT
19:50 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turniej towarzyski w Bydgoszczy 
Polska – Islandia
POLSAT SPORT NEWS
20:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Europejska 
Polska – Węgry
POLSAT SPORT
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Winston-Salem
 Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
01:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w New Haven
 Mecz półfinałowy
TVP SPORT
01:30 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
02:50 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
TVP SPORT
03:00 SPORTY WALKI:
MMA Bellator 141 
CANAL+SPORT
04:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie 
8. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
Plan transmisji może ulec zmianie!
Informacje o piłkarskich transmisjach.