Wykaz sportowych transmisji na żywo.
Kolejne spotkania Pucharu Świata w siatkówce kobiet, pojedynki w Memoriale Huberta Wagnera, Formuła 1 w Belgii, lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Pekinie ciąg dalszy, żużlowa PGE Ekstraliga oraz finałowe pojedynki w tenisowych turniejach WTA i ATP w Cincinnati!



23 SIERPNIA 2015
KANAŁ

06:00

LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
2. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
08:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Argentyna – Kuba
POLSAT SPORT NEWS
08:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Chiny – Algieria
POLSAT SPORT EXTRA
09:25
FORMUŁA GP3:
Grand Prix Belgii
2. Wyścig
POLSAT SPORT
09:30
FORMUŁA GP3:
Grand Prix Belgii
2. Wyścig
EUROSPORT 1
10:00
KAJAKARSTWO:
Mistrzostwa Świata w Mediolanie
EUROSPORT 1
10:35
FORMUŁA GP2:
Grand Prix Belgii
2. Wyścig
POLSAT SPORT
11:45
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup
Grand Prix Belgii
– 2. Wyścig
POLSAT SPORT NEWS
11:45
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup
Wyścig w Spa
EUROSPORT 2
12:00
Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
12:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Rajdowe Mistrzostwa Świata
Rajd Niemiec OS21:
Dhrontal 2 (power stage)
POLSAT SPORT EXTRA
12:15
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
2. dzień
Sesja popołudniowa
EUROSPORT 1
12:20
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
2. dzień
Sesja popołudniowa
TVP SPORT
12:30
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
2. dzień
Sesja popołudniowa
TVP 2
12:30
GOLF:
European Tour Made in Denmark
Finał
CANAL+SPORT 2
13:00
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Mantovii
EUROSPORT 2
13:50
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
2. dzień
Sesja popołudniowa
TVP 1
14:00
MOTOCROSS:
Mistrzostwa Świata w Mantovii
EUROSPORT 2
14:00
FORMUŁA 1:
Grand Prix Belgii
POLSAT SPORT
14:00
KOLARSTWO GÓRSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val di Sole
Cross-country mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
14:30
GOLF:
European Tour Made in Denmark
Finał
CANAL+SPORT 2
15:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
VfL Gummersbach – THW Kiel
SPORTKLUB
15:30
Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
16:00
KOLARSTWO:
Wyścig Vattenfall Cyclassics
EUROSPORT 1
16:00
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy w Aachen
Finał skoków indywidualnych
TVP SPORT
16:30
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
nSPORT+
16:45
KOLARSTWO:
Wyścig Vuelta a Espana
2. etap:
Alhaurín de la Torre – Caminito del Rey
EUROSPORT 1
17:00
E-sport
League of Legends Championship Series
Finały
POLSAT SPORT NEWS
17:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Memoriał Huberta Wagnera
Japonia – Francja
POLSAT SPORT
17:05
WYŚCIGI KONNE:
Tor Służewiec 2015 Nagroda Europy
TVP SPORT
17:30
JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy w Aachen
finał skoków indywidualnych
TVP SPORT
17:45
Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati
Mecz finałowy
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
ŻUŻEL:
PGE Ekstraliga
nSPORT+
19:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Memoriał Huberta Wagnera
Polska – Iran
POLSAT SPORT
20:00
E-sport
League of Legends Championship Series
finały
POLSAT SPORT NEWS
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati
Mecz finałowy
TVP SPORT
21:45
Magazyn PGE Ekstraliga magazyn żużlowy nSPORT+
22:00
KOLARSTWO:
Wyścig Pro Cycling Challenge w USA
7. etap:
Golden – Denver
EUROSPORT 2
22:30
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Long Beach
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
00:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Long Beach
Mecz finałowy mężczyzn
POLSAT SPORT NEWS
03:25
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
3. dzień
Sesja poranna
TVP SPORT
03:30
LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
3. dzień
Sesja poranna
EUROSPORT 1
05:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Dominikana – Argentyna
POLSAT SPORT
05:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Algieria – Korea Południowa
POLSAT SPORT EXTRA

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Plan transmisji może ulec zmianie![/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]