Wykaz sportowych transmisji na żywo.
Puchar Świata w siatkówce kobiet,Memoriał Huberta Wagnera, Grand Prix Belgii w Formule 1, lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Pekinie, kolarskie zmagania w USA oraz 1. etap wyścigu Vuelta a Espana, tenisowy turniej ATP i WTA w Cincinnati, turniej finałowy Europejskiej Ligi piłki plażowej!



22 SIERPNIA 2015
KANAŁ

07:30

SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Kuba – Kenia
POLSAT SPORT EXTRA
08:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Serbia – Chiny
POLSAT SPORT
08:30 FUTBOL AUSTRALIJSKI:
Australian Football League
Gold Coast Suns – Essendon FC
EUROSPORT 2
10:30 KAJAKARSTWO:
Mistrzostwa Świata w Mediolanie 
EUROSPORT 1
11:00 FORMUŁA 1:
Grand Prix Belgii
 3. sesja treningowa
POLSAT SPORT
11:30 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Peru – Algieria
POLSAT SPORT EXTRA
12:00 Wyścigi endurance
Mistrzostwa Świata w Oschersleben 
EUROSPORT 2
12:00 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
12:10 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Argentyna – Japonia
POLSAT SPORT NEWS
12:15 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 1. dzień – sesja popołudniowa
EUROSPORT 1
12:20 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 1. dzień – sesja popołudniowa
TVP SPORT
13:10 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 1. dzień – sesja popołudniowa
TVP 1
14:00 FORMUŁA 1:
Grand Prix Belgii
 sesja kwalifikacyjna
POLSAT SPORT
14:30 KOLARSTWO GÓRSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val di Sole
 Downhill kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA
14:35 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 1. dzień – sesja popołudniowa
TVP 2
15:30 Greene Light magazyn lekkoatletyczny EUROSPORT 1
15:30 PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Szwajcaria – Portugalia
POLSAT SPORT NEWS
15:45 KAJAKARSTWO:
Mistrzostwa Świata w Mediolanie 
EUROSPORT 1
16:45 PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Szwajcaria – Portugalia
POLSAT SPORT
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Memoriał Huberta Wagnera
Iran – Francja
POLSAT SPORT NEWS
18:30 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
18:45 KOLARSTWO:
Vuelta a Espana
 1. etap:
Puerto Banús – Marbella – jazda drużynowa na czas
EUROSPORT 1
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
20:15 BOKS:
Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski juniorów w Międzyzdrojach
Michał Cieślak – Jarno Rosberg
POLSAT SPORT
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Memoriał Huberta Wagnera
Polska – Japonia
POLSAT SPORT NEWS
21:00 Vuelta extra magazyn kolarski EUROSPORT 1
22:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
22:45 KOLARSTWO:
Pro Cycling Challenge w USA
 6. etap:
Loveland – Fort Collins
EUROSPORT 1
01:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati 
Mecz półfinałowy
TVP SPORT
01:00 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej World Tour w Long Beach 2. Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT NEWS
02:30 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 2. drugi – sesja poranna
EUROSPORT 1
02:50 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 2. drugi – sesja poranna
TVP SPORT
04:00 LEKKOATLETYKA:
Mistrzostwa Świata w Pekinie
 2. drugi – sesja poranna
EUROSPORT 1
05:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Kenia – Dominikana
POLSAT SPORT
05:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Puchar Świata
Korea Południowa – Peru
POLSAT SPORT EXTRA

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Plan transmisji może ulec zmianie![/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]