Wykaz sportowych transmisji na żywo.
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera w piłce nożnej plażowej, tenisowe zawody WTA i ATP w Cincinnati, kolejny etap kolarskiego Pro Cycling Challenge w USA, a także dla najbardziej wymagających fanów Liga Mistrzów hokeja na lodzie! Zapraszamy!



20 SIERPNIA 2015
KANAŁ

12:00

PIŁKA NOŻNA KOBIET:
Ekstraliga
Medyk Konin – KKP Bydgoszcz

13:00

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Białoruś – Ukraina
POLSAT SPORT EXTRA

14:10

JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy w Aachen
 1. runda skoków drużynowych
TVP SPORT

14:15

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Hiszpania – Włochy
POLSAT SPORT EXTRA
15:30 PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Francja – Szwajcaria
POLSAT SPORT EXTRA

16:00

JEŹDZIECTWO:
Mistrzostwa Europy w Aachen
 1. runda skoków drużynowych
EUROSPORT 1

16:45

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
Turniej finałowy Europejskiej Ligi Beach Soccera
Mecz fazy grupowej Dywizji A
Portugalia – Rosja
POLSAT SPORT EXTRA

17:00

TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecze 1/8 finału
POLSAT SPORT
17:30 HOKEJ:
Liga Mistrzów
TPS Turku – EHC Black Wings Linz
18:30 HOKEJ:
Liga Mistrzów
HC Koszyce – EHC Red Bull Monachium
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Djurgårdens IF – Tappara Tampere
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
SønderjyskE Isjockey – EC Red Bull Salzburg
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Stavanger Oilers – HC Oceláři Trzyniec
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Storhamar Hockey Hamar – HC Sparta Praga
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Frölunda HC – Sheffield Steelers
19:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Växjö Lakers – Braehead Clan Glasgow
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati 
Mecz 3. rundy
TVP SPORT
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecze 1/8 finału
POLSAT SPORT
19:30 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Krefeld Pinguine – Kärpät Oulu
19:45 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Fribourg-Gottéron – Lukko Rauma
20:00 HOKEJ:
Liga Mistrzów
Färjestads BK – HC Davos
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Cincinnati 
Mecz 3. rundy
TVP SPORT
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecze 1/8 finału
POLSAT SPORT
22:00 KOLARSTWO:
Pro Cycling Challenge w USA
 4. etap:
Aspen – Breckenridge
EUROSPORT 2
01:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Cincinnati 
Mecze 1/8 finału
POLSAT SPORT
Plan transmisji może ulec zmianie!
Informacje o piłkarskich transmisjach.