Wykaz transmisji piłkarskich na żywo.
Wielki hit w angielskiej Premier League, Manchester City na własnym boisku podejmie Chelsea Londyn!



16 SIERPNIA 2015
KANAŁ
12:25 Holandia: Eredivisie:
PSV Eindhoven – FC Groningen
POLSAT SPORT EXTRA
12:30 Rosja: Premier League:
Lokomotiw M. – Terek
14:00 Francja: Ligue 1:
Reims – Marseille
ELEVEN

14:25 Anglia: Barclays Premiership:
Crystal Palace – Arsenal Londyn
CANAL+
14:25 Holandia: Eredivisie:
SC Cambuur-Leeuwarden – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT EXTRA
14:30 Holandia: Eredivisie:
Utrecht – Heerenveen
14:30 Belgia: Pro League:
Oostende – Anderlecht
15:10 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów CANAL+SPORT
15:15 Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
EUROSPORT 2
16:00 Rosja: Premier League:
Dinamo Mos. – Ural
16:30 Austria: Bundesliga:
Sturm Graz – Rapid Wiedeń
16:45 Holandia: Eredivisie:
Heracles Almelo – Nijmegen
16:55 Anglia: Barclays Premiership:
Manchester City – Chelsea Londyn
CANAL+SPORT 2

17:00

Polska: II liga:
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
17:00 Polska: II liga:
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
17:00 Polska: II liga:
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg

17:00

Portugalia: Liga Sagres:
Vitoria Setúbal – Boavista Porto
SPORTKLUB
17:00 Portugalia: Liga Sagres:
União Madeira – Marítimo
17:00 Czechy: Ekstraklasa:
Slavia Praga – Jihlava
17:00 Polska: I.liga:
Pogoń Siedlce – Zawisza Bydgoszcz
17:00 Francja: Ligue 1:
Lorient – Bastia
ELEVEN

17:30 Niemcy: Bundesliga:
VfB Stuttgart – FC Köln
EUROSPORT 2
17:35 Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk CANAL+
17:40 Polska: I.liga:
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
POLSAT SPORT
18:00 Portugalia: Liga Sagres:
Moreirense – Arouca
18:00 Belgia: Pro League:
Gent – Sint-Truiden
18:00 Czechy: Ekstraklasa:
Slovácko – Příbram
19:00 Rosja: Premier League:
Rostow – Krylja
19:15 Czechy: Ekstraklasa:
Jablonec – Slovan Lib.
19:15 Portugalia: Liga Sagres:
Sporting Braga – Nacional Funchal
SPORTKLUB
20:00 Belgia: Pro League:
Leuven – Charleroi
21:00 Francja: Ligue 1:
Paris St. Germain – GFC Ajaccio
ELEVEN

21:30 Portugalia: Liga Sagres:
Benfica – Estoril
23:00 Stany Zjednoczone: MLS:
Seattle Sounders FC – Orlando City SC
EUROSPORT 1
01:00 Stany Zjednoczone: MLS:
Philadelphia Union – Chicago Fire
EUROSPORT 1
Plan transmisji może ulec zmienie!
Informacje o wszystkich sportowych transmisjach.