Wykaz sportowych transmisji na żywo.
Żużlowe Mistrzostwa Europy w Kumli w Eurosporcie, półfinały w tenisowych turniejach WTA Toronto (Errani – Halep oraz S.Williams – Bencic na żywo w TVP) i ATP w Montrealu (Djoković – Chardy oraz Murray – Nishikori w Polsacie Sport), walki finałowe w bokserskich Mistrzostwach Europy!



15 SIERPNIA 2015
KANAŁ
08:30 FUTBOL AUSTRALIJSKI:
Australian Football League
Port Adelajda – Greater Western Sydney Giants,
EUROSPORT 2
09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
3. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
09:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
3. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
3. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
12:00 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy mistrzostw Polski w Krakowie
Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT
12:30 KAJAKARSTWO GÓRSKIE:
Zawody Pucharu Świata we Francji
EUROSPORT 1
12:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
13:00 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy mistrzostw Polski w Krakowie
Mecz półfinałowy kobiet
POLSAT SPORT
13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
4. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
1. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
2. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
14:45 KOLARSTWO:
Wyścig Eneco Tour
6. etap:
Heerlen – Houfalize
EUROSPORT 1
15:00 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy mistrzostw Polski w Krakowie
Mecz o 3. miejsce kobiet
POLSAT SPORT
15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata
Grand Prix Czech
2. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
16:00 SIATKÓWKA PLAŻOWA:
Turniej finałowy mistrzostw Polski w Krakowie
Mecz Finałowy kobiet
POLSAT SPORT
17:00 KOLARSTWO:
Arctic Race of Norway
3. etap:
Senja – Malselv
EUROSPORT 1
17:25 BOKS:
Mistrzostwa Europy
Walki finałowe
TVP SPORT
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Toronto
Mecz półfinałowy
S. Errani – S. Halep
TVP SPORT
19:00 ŻUŻEL:
Mistrzostwa Europy w Kumli
EUROSPORT 1
20:00 GOLF:
US PGA Championship
3. runda
CANAL+SPORT 2
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej męski ATP w Montrealu
Mecz półfinałowy
Djoković – Chardy
POLSAT SPORT
23:00 GOLF:
US PGA Championship
3. runda
CANAL+SPORT 2
00:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Toronto
Mecz półfinałowy
Serena Williams – Belinda Bencic
TVP SPORT
02:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej męski ATP w Montrealu
Mecz półfinałowy
Murray – Nishikori
POLSAT SPORT

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Plan transmisji może ulec zmianie![/dropshadowbox]

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted” width=”95%”]Informacje o piłkarskich transmisjach.[/dropshadowbox]