Wykaz transmisji piłkarskich na żywo.
Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen to spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, którego nie powinien przegapić żaden piłkarski fan!


15 SIERPNIA 2015
KANAŁ
11:00 Polska: I.liga:
Rozwój Katowice – Bytovia Bytów
13:40 Anglia: Barclays Premiership:
Southampton FC – Everton FC
CANAL+SPORT
15:10 Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Zabrze CANAL+SPORT 2
15:15 Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen
EUROSPORT 2
15:30 Rosja: Premier League:
Zenit Sankt Petersburg – FK Krasnodar
POLSAT SPORT EXTRA
15:30 Niemcy: Bundesliga:
Leverkusen – Hoffenheim
15:30 Niemcy: Bundesliga:
Augsburg – Hertha
15:30 Niemcy: Bundesliga:
Mainz – Ingolstadt
15:30 Niemcy: Bundesliga:
Darmstadt – Hannover
15:45 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
15:55 Anglia: Barclays Premiership:
Swansea City – Newcastle United
CANAL+SPORT
16:00 Anglia: Barclays Premiership:
West Ham Utd – Leicester
16:00 Anglia: Barclays Premiership:
Sunderland – Norwich
16:00 Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham – Stoke
16:00 Anglia: Barclays Premiership:
Watford – West Bromwich
16:00 Austria: Bundesliga:
Austria W. – Mattersburg
17:00 Polska: I.liga:
MKS Kluczbork – Wisła Płock

17:00

Polska: II liga:
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
17:00 Polska: II liga:
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
17:00 Polska: II liga:
Gryf Wejherowo – Can-Pack Okocimski Brzesko

17:00

Francja: Ligue 1:
Saint-Étienne – Bordeaux
ELEVEN

17:00 Czechy: Ekstraklasa:
Sigma Ołomuniec – Brno
17:00 Czechy: Ekstraklasa:
Zlín – Baník Ostrava
17:40 Polska: I.liga:
Arka Gdynia – GKS Katowice
POLSAT SPORT
17:45 Rosja: Premier League:
Spartak Moskwa – CSKA Moskwa
POLSAT SPORT EXTRA
17:55 Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław CANAL+SPORT

18:00

Polska: II liga:
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
18:00 Polska: II liga:
Znicz Pruszków – Stal Mielec

18:00

Polska: I.liga:
Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice
18:00 Belgia: Pro League:
Mouscron-Péruwelz – Standard
18:30 Polska: I.liga:
Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki
18:30 Holandia: Eredivisie:
Graafschap – Zwolle
18:30 Austria: Bundesliga:
Admira Wacker – Ried
18:30 Austria: Bundesliga:
Wolfsberger – SV Grödig
18:30 Austria: Bundesliga:
FC Salzburg – Rheindorf
18:30 Niemcy: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach
EUROSPORT 2

19:30

Polska: II liga:
GKS Tychy – KS ROW 1964 Rybnik

19:30

Portugalia: Liga Sagres:
Belenenses Lizbona – Rio Ave FC
SPORTKLUB
19:45 Holandia: Eredivisie:
Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg
POLSAT SPORT EXTRA
19:45 Holandia: Eredivisie:
Twente – Den Haag
20:00 Polska: I.liga:
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
20:00 Polska: I.liga:
PGE GKS Bełchatów – Dolcan Ząbki
20:00 Belgia: Pro League:
Lokeren – Mechelen
20:00 Belgia: Pro League:
Waasland – Waregem
20:00 Belgia: Pro League:
Genk – KVC Westerlo
20:00 Francja: Ligue 1:
Angers – Nantes
20:00 Francja: Ligue 1:
Guingamp – Lyon
ELEVEN

20:00 Francja: Ligue 1:
Troyes – Nice
20:00 Francja: Ligue 1:
Caen – Toulouse
20:00 Francja: Ligue 1:
Rennes – Montpellier
20:00 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:15 Czechy: Ekstraklasa:
Duka – Bohemians
20:25 Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa CANAL+SPORT
20:30 Rosja: Premier League:
Kubań – Rubin
20:45 Holandia: Eredivisie:
Excelsior – Alkmaar
22:00 Portugalia: Liga Sagres:
FC Porto – Vitoria Guimaraes
SPORTKLUB
22:30 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
22:45 Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
01:00 Stany Zjednoczone: MLS:
New York Red Bulls – Toronto FC
EUROSPORT 2
Plan transmisji może ulec zmienie!
Informacje o wszystkich sportowych transmisjach.