Transmisja walki Gołota - Saleta, można już wykupić dostęp! | Sport w TV i internecie
Sty 26

Od 25 stycznia można zakupić dostęp do transmisji walki Gołota vs Saleta, którą 23 lutego 2013 roku będą mogli obejrzeć w systemie pay-per-view (PPV). Opcja dostępna dla klientów CP oraz telewizji internetowej ipla. Cena dostępu – 40 zł.


Po 13 latach oczekiwania po raz pierwszy na ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta – legendarni polscy bokserzy, którzy stoczą ze sobą 10-rundowy pojedynek. Gala dostępna na żywo z trójmiejskiej Ergo Areny, również w jakości HD

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 51, a w HD – na pozycji 117.

1. Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043
2. W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
3. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego – 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego – 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do 23 lutego do godz. 22:45, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych w dniu 23 lutego po godz. 18.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

1. Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi CYFROWEGO POLSATU
2. Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3. E-płatności


Walkę gwiazd w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv, aplikację ipla na komputery z systemem Windows, aplikacje mobilne (Android) oraz typu Smart TV (LG). Możliwość zamówienia i obejrzenia na żywo gali mają fani na całym świecie. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv od 25 stycznia. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.

tagi: , , ,