Dzięki stronie Futbolwtv.pl kibice piłkarscy otrzymują przejrzysty dostęp do bogatego w informacje futbolowego kompendium wiedzy. Dostęp do transmisji 12 lig krajowych (od polskiej Ekstraklasy, przez hiszpańską Primera Division, na francuskiej Ligue 1 kończąc), europejskich pucharów i meczów reprezentacyjnych pozwala nieustannie być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi spotkaniami.

Pomagają w tym także znajdujące się tu szczegółowe i aktualne tabele poszczególnych rozgrywek. Z kolei zakładki z wynikami na żywo oraz ze średnimi typami bukmacherskimi szczególnie przydają się tym, którzy chcą dodatkowo obstawiać wybrane mecze w serwisach z zakładami.

Futbolwtv.pl prezentuje przedmeczowe średnie typy bukmacherskie na spotkania piłki nożnej, a także bieżące wyniki wraz z kursami na żywo – w drugim przypadku można nawet od razu obstawić wynik u jednego z bukmacherów. W kontekście zakładów sportowych warto jednak przyjrzeć się również ofercie serwisu JohnnyBet, który stanowi świetne uzupełnienie dostępnych w Futbolwtv.pl transmisji online. W naszym serwisie znajdziesz bowiem wszystkie niezbędne informacje (teoretyczne, ale i praktyczne!) do tego, aby obstawiać mecze piłkarskie. W porozumieniu z bukmacherami przygotowaliśmy dla naszych użytkowników specjalne promocje, prowadzimy też ranking bonusów, dzięki można dostać dodatkowe pieniądze na typowanie. Każda zarejestrowana w JohnnyBet osoba dostaje także dostęp do wszystkich analiz publikowanych przez współpracujących z nami profesjonalnych graczy oraz prognoz poszczególnych użytkowników. Można z nich korzystać całkowicie za darmo, traktując jako swoje u bukmacherów!

Jednak w JohnnyBet można nie tylko korzystać z typów, które przygotowali inni użytkownicy. Warto także samemu spróbować swoich sił w obstawianiu piłki nożnej, np. w działającej u nas lidze typerów z atrakcyjnymi, finansowymi nagrodami o łącznej wysokości 2000€. Udział w walce o pieniądze nic nie kosztuje i polega wyłącznie na publikowaniu własnych typów na zbliżające się mecze piłkarskie. Do udziału zapraszamy wszystkich, niezależnie od umiejętności typowania. Dzięki dostępnym u nas darmowym poradnikom (np. http://pl.johnnybet.com/jak-obstawiac-mecze#login$about) nasi użytkownicy mogą cały czas poprawiać swoją wiedzę o zakładach, uczyć się poprawnie analizować mecze i zwiększać tym samym własne szanse na ogranie bukmacherów. To główny cel codziennej działalności JohnnyBet.

Dzięki zaangażowaniu się w życie bukmacherskiej społeczności JohnnyBet zyskuje się więc dostęp do cennych porad i typów naszych ekspertów, których skuteczność można na bieżąco monitorować. Poza tym każdy z korzystających z naszego serwisu internautów cały czas poprawia swoje umiejętności typerskie i bierze udział w konkursach z pieniężnymi nagrodami. Dołącz do nas, aby skorzystać ze wszystkiego, co oferuje JohnnyBet!