3 lipca 2014 roku, odbędzie się I runda kwalifikacyjna piłkarskiej Ligi Europejskiej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników poszerzamy naszą ofertę, aby zawsze byli Państwo jak najbardziej poinformowani! Biorąc pod uwagę fakt, że 1.rundy Ligi Europejskiej nie zobaczymy na ekranach polskich telewizorów, przedstawiamy plan transmisji tekstowych w serwisie lajfy.com!

W 1.rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej zobaczymy: 19 drużyn (zdobywcy pucharów federacji z miejsc 34–53), 25 ekip (wicemistrzowie lig federacji z miejsc 28–53), 29 drużyn (3. zespoły lig federacji z miejsc 22–51) oraz 3 drużyny (zespoły zakwalifikowane dzięki rankingowi Fair Play UEFA).

PLAN TRANSMISJI | 3.07.2014 | czwartek

16:00
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Kajrat Ałmaty – FK Kukësi
Piunik Erywań – FK Astana
Szirak Giumri – Szachtior Karaganda
lajfy.com
16:30
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Veris Drăgănești – Liteks Łowecz lajfy.com
17:00
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Banga Gorżdy – Sligo Rovers F.C.
FK Gabala – NK Široki Brijeg
FC Santos Tartu – Tromsø IL
lajfy.com
17:30
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
NK Čelik Zenica – FC Koper
Myllykosken Pallo-47 – ÍF Fuglafjørður
Sillamäe Kalev – FC Honka Espoo
lajfy.com
18:00
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
FK Turnovo – Czichura Saczchere
Vaasan Palloseura – IF Brommapojkarna
lajfy.com
18:45
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Botew Płowdiw – AC Libertas lajfy.com
19:00
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Sioni Bolnisi – Flamurtari Wlora
FC Tiraspol – İnter Baku
IFK Göteborg – CS Fola Esch
Rosenborg BK – FK Jelgava
FC Vaduz – College Europa FC
lajfy.com
19:30
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
FC Differdange 03 – Atlantas Kłajpeda lajfy.com
19:45
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Airbus UK Broughton F.C. – FK Haugesund lajfy.com
20:00
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
B36 Tórshavn – Linfield F.C.
Hibernians Paola – Spartak Trnawa
RNK Split – FC Mika
FK Čukarički Stankom – UE Sant Julià
Rudar Velenje – KF Laçi
Víkingur Gøta – Daugava Daugavpils
lajfy.com
20:30
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Diósgyőri VTK – Birkirkara FC
SS Folgore/Falciano – Buducnost Podgorica
lajfy.com
20:45
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Aberdeen F.C. – Daugava Ryga
Crusaders F.C. – Ekranas Poniewież
Derry City F.C. – Aberystwyth Town FC
lajfy.com
21:15
Liga Europejska 1.runda kwalifikacyjna
1.spotkanie
Fram Reykjavík – JK Nõmme Kalju
FH Hafnarfjörður – Glenavon F.C.
FK Željezničar Sarajevo – FK Lovćen
Stjarnan F.C. – Bangor City F.C.
lajfy.com

Informacje o innych transmisjach piłkarskich.


Informacje o wszystkich sportowych transmisjach.